Údržbár-elektrikár

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva a je zodpovedný za :
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek,
- pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
Zodpovedá :
- za vedenie a pravidelnú aktualizáciu prevádzkových denníkov.
Vykonáva :
- pravidelnú údržbu elektrotechnickách zariadení a zabezpečuje ich funkčnosť,
- pravidelné kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu,
- operatívne riešenia vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach,
- obsluhu jednoduchýdh strojov a zariadení,
- čítanie technickej dokumentácie.
Dodržiava :
- pracovné postupy v nadväznosti na dokumentáciu,
- bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- požiadavky kvality v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- právne predpisy a ostatné predpisy na zaistenie BOZP a PO.

- 13.plat
- kvartálne prémie
- sociálny fond
- stravovanie zadarmo
- vzdelávanie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Počet rokov praxe

3

- vyhláška §22-samostatný elektrotechnik
- prax na danej pozícii min. 3roky

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2098486  Dátum zverejnenia: 28.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou