Export špecialista

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s jednotlivými oddeleniami v rámci firmy, s prioritou na úsek expedície,
- spolupráca so štátnymi inštitúciami - colnými úradmi, obchodnou komorou, transportnými a špedičnými spoločnosťami
- vystavuje doklad o pôvode tovaru
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených zákonných termínov pre odoslanie hlásení, za dodržiavanie štátom stanovenej legislatívy pri spracovaní colných zásielok,za dodržiavanie transportných termínov pri odosielaní a prijímaní tovaru
- dodržiava colné, daňové predpisy a zákony SR a EÚ, medzinárodný dohovor CMR, bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- strava zdarma
- možnosť aktívneho vzdelávania
- kvartálne prémie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax v odbore min. 4 roky,
- Znalosť AJ, alebo NJ na pokročilej úrovni /slovom aj písmom/
- Skúsenosti s SAP na pokročilej úrovni
- praktické skúsenosti s colnými a príslušnými daňovými predpismi a zákonmi SR a EÚ
- praktické skúsenosti s CMR
- praktické skúsenosti s colnými úradmi, koordinácia preclenia exportného a importného tovaru
- praktické skúsenosti s Intrastat hláseniami
- presnosť a dôslednosť

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1383841  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou