Konfigurátor SDP

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, 949 01 Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kandidát bude zodpovedný za správu, údržbu a upgradovanie výrobného softvéru v rámci výrobného prostredia. Najdôležitejšími úlohami sú okrem iného zlepšenie procesu, údržba databázy a riešenie problémov na prvej úrovni.

- Modelovanie a konfigurácia procesu pre implementáciu platobných produktov s využitím „SDP“, ktorý je systémom na spracovanie dát vyvinutý zo strany G&D, ako aj softvéru na riadenie pracovných postupov s otvoreným zdrojom s názvom „openBP“
- Dohliadanie a optimalizácie implementácií produktov vrátane rozvoja a vykonávania regresných testov
- Implementácia, zlepšovanie a uplatňovanie efektívneho procesu v rámci výrobného prostredia
- Spravovať, udržiavať a upgradovať softvéry a nástroje týkajúce sa výroby
- Podpora výroby (1., 2. a 3. stupeň)
- Analýza požiadaviek pre implementácie produktov v oblasti prípravy dát pre personalizáciu čipových kariet
- Príprava technického procesu a softvérovej dokumentácie
- Komunikovať s kolegami z iných oddelení alebo krajín v súvislosti s koordináciou, informáciami, aktualizáciami a asistenciou.

- 13. plat
- strava zdarma
- výkonnostné prémie po skúšobnej dobe
- možnosť aktívneho vzdelávania

Žiadosť spolu so životopisom zašlite na doleuvedenú adresu alebo elektronicky.
Vzhľadom na veľký počet žiadostí vás vopred informujeme, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

XML - Základy
Python - Pokročilý
Java - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý
Administrácia Oracle Database - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

4

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1004718  Dátum zverejnenia: 5.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou