Asistentka – recepčná s nj/aj

Giese & Partner, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Podpora právnického tímu
  • Administratívne práce (vrátane formátovania dokumentov) + vybavovanie telefonátov
  • Komunikácia v cudzích jazykoch (ústna i písomná)
  • Zakladanie spisov a ich spravovanie
  • Preklady dokumentov a ostatné úlohy spojené s chodom kancelárie

Požadujeme:

  • Znalosť nemeckého a anglického jazyka (jeden z jazykov slovom aj písmom, druhý aspoň komunikatívne)
  • Pokročilá znalosť práce s PC (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Schopnosť tímovej práce
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť, proaktívny prístup
  • Predchádzajúca prax v AK výhodou, nie podmienkou

Ponúkame:

  • Každodenné využitie cudzích jazykov
  • Príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Zamestnanecké výhody
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Pracovisko v centre Bratislavy
  • Možnosť pracovať na skrátený úväzok

Pokiaľ spĺňate naše požiadavky a máte záujem o ponúkanú pozíciu, zašlite nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a cudzom jazyku (NJ alebo AJ).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
ID: 2578494  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.