Obchodník TZB - voda, kúrenie, plyn, pre regióny Trenčín, Senica, Dunajská Streda, Topolčany

GIENGER spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda, Senica, Trenčín, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva všetky práce a činnosti spojené s priamym predajom TZB výrobkov (vodoinštalačný, kúrenársky, kanalizačný materiál, sanita) na montážnu firmu , spracovávanie cenových ponúk, komunikácia a starostlivosť o zákazníkov v pridelenom regióne

-práca v stabilnej nadnárodnej úspešne rozvíjajúcej sa spoločnosti
-možnosť kariérneho rastu v rámci celej obchodnej skupiny
-motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
-služobný automobil, notebook, mobil
-práca v mladom a dynamickom kolektíve
-zamestnenecké benefity

Uchádzači, ktorí spĺňajú všetky podmienky, svoje životopisy môžu zasielať na e-mail: rszechenyi@gienger.sk.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať všetky stanovené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

stavebná oblasť, inštalácie TZB, inštalatér

Skúsenosť v priamom predaji na zákazníka, osobná zaangažovanosť do práce, motivácia, samostatnosť, disciplinovanosť, komunikačné a prezentačné zručnosti.
Nutná je prax v odbore, znalosť trhu a problematiky TZB (vodoinštalačný a kúrenársky materiál, sanita)
Výhodou prax v oblasti montáži inštalácií

GC skupina je silnou európskou obchodnou skupinou, ktorej obchodné aktivity sú zamerané na veľkoobchodnú činnost odbore TZB –kúrenie, sanita, inštalácia, klimatizácia, vzduchotechnika a inžinierske siete.
Na Slovensku pôsobí spoločnosť GIENGER spol. s.r.o so sídlom v Nitre od roku 2007, ako dcérska spoločnosť GIENGER CZ.
Sme profesionálnym partnerom montážnych firiem z oboru TZB a s odborným remeslom skutočne partnersky spolupracujeme.
V súčasnej dobe dobe spoločnost GIENGER CZ a SK zamestnáva cez 900 pracovníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Rastislavova 4
951 41 Nitra-Lužianky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 384124   Dátum zverejnenia: 21.9.2016