Logo GIB EnergyX Slovakia s.r.o.

Elektroinžinier/ka pre greenfield projekt

GIB EnergyX Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
asap
2 500 EUR/mesiacUvedená mzda je spodná hranica, ktorá môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plnenie úloh spojených s plánovaním, realizáciou a dokumentáciou elektroprojektov v súlade s cieľmi kvality a s ohľadom na špecifikáciu nákladov a termínov.
  • Plánovanie realizácie, stavebný dozor a dokumentácia po potvrdení projektu.
  • Príprava kalkulácií nákladov na základe podrobných popisov stavieb alebo funkčných popisov.
  • Spolupráca a koordinácia so všetkými účastníkmi projektu vo vnútri aj navonok, aby sa zabezpečilo, že projekt bude vykonaný včas a v súlade so štandardmi kvality.
  • Zabezpečenie súladu s cieľmi v prípade zmien v údajoch/miestach a/alebo iných zmien oproti plánu (napr. cenové ponuky).
  • Zodpovednosť za prípravu ponúk
  • Byť stavebným manažérom na mieste výstavby zameraným na sledovanie kvality a termínov pri realizácii stavebných projektov, a zároveň zabezpečenie komunikácie smerom ku projektantovi, do vnútra spoločnosti a na partnerov joint-venture projektu
  • Zodpovednosť za kontrolu a evidenciu čiastkových a konečných faktúr a za kontrolu fakturačných meraní
  • Identifikovanie zlepšení, najmä v súvislosti s energetickými otázkami
  • Zodpovednosť za komunikáciu s inštitúciami a pod.
  • Vedenie rokovaní ohľadom zmluvy týkajúcej sa elektriny (distribútor a pod.)
  • Stanovenie podrobných štandardov pre GIB a ďalšie projekty v Európe (detailný katalóg, štandardná schéma)
  • Podpora certifikácií CE
  • Zodpovednosť za LEED a nulový vplyv továrne (spolu s HVAC a architektom)
  • Nastavenie programu a pravidiel údržby

  • Spoluvytváranie firemných procesov a organizácie. Vaše nápady sú to, čo potrebujeme.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na dôvere a otvorenosti, a ktorú formujeme spoločne lebo na každom názore záleží.
  • Rôznorodosť! Sme kultúrny melting pot!
  • Osobný a profesionálny rast prostredníctvom rôznych vzdelávacích príležitostí, najmä prostredníctvom práce so špičkovými odborníkmi z odvetvia a medzinárodným manažérskym tímom
  • Zapojenie sa do rýchlo sa rozvíjajúceho, dynamického projektu, ktorý bude formovať budúcnosť mobility
  • Získanie znalostí z oblasti automobilového a e-mobility prostredia so zameraním na pozitívny environmentálny a sociálny vplyv;
  • Získanie hĺbkových znalostí o nových technológiách a produktoch;
  • Možnosť podpory rozširovania spoločnosti smerom ku Giga továrňam podporujúcich strategických zákazníkov;
  • Prístup k širokej sieti skúsených kolegov a klientov z rôznych odvetví na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončené vzdelanie nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 5 rokov na obdobnej pozíciíí a na obdobnom projekte výstavby výrobnej facility

Počet rokov praxe

5

  • Skúsenosti s prípravou špecifikácií pre elektrické zariadenia alebo systémy
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
  • Osvedčenie v zmysle vyhlášky 508/2009 - §23 bez obmedzenia napätia
  • Osvedčenie z Komory stavebných inžinierov SKSI – technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
  • Schopnosť tímovej práce, zodpovednosť
  • Dobrá orientácia v systéme riadenia kvality
  • Logické a analytické myslenie, skúsenosti s prípravou kalkulácií a kontraktov
  •  Dôslednosť a sytematickosť
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike

Company description:
GIB (Gotion InoBat Batteries) is the Joint venture between Slovakian start-up InoBat and Chinese Company Gotion High Tech, created to develop the first battery gigafactory in Slovakia in Šurany. The Šurany factory will be located on a 65-hectare area and will create thousands of jobs. In the initial development stage, it will have a capacity of 20 GWh, but it has the potential to reach a capacity of up to 40 GWh. The targeted start of production (“SOP”) in Q2/2026 and full-scale production is scheduled for 2027.

About Gotion High-Tech
Gotion High-Tech Co., Ltd., as the first private enterprise in the power battery industry to enter the capital market in China, was listed on the Shenzhen Stock Exchange in May 2015. The Company specializes in the development and manufacture of power batteries for new energy vehicles, energy storage application, power transmission and distribution equipment, etc. Gotion High-Tech is a technology-based Company focused on power battery technology research and development and innovation. It is one of the earliest enterprises engaged in the independent research and development, production and sales of new energy vehicle power lithiumion bat-teries in China. Gotion High-tech has global operations and has carried out strategic cooperation with Volkswagen, Tata Group, Vinfast and Jinko, among others.

About InoBat
InoBat specialises in pioneering research, development, design, manufacturing, supply and re-cycling of innovative electric batteries custom-designed to meet the specific scope and re-quirements of global mainstream and specialist OEMs and energy sector participants. InoBat’s sector focus is on the automotive, commercial vehicle, motorsport, and aerospace sectors. Ino-Bat provides innovative solutions across the entire value chain thanks to its “C2C” circular value-chain InoBat is backed by a strong consortium of strategic investors and partners such as Rio Tinto, Gotion, Amara Raja, and the International Finance Corporation of the World Bank Bank, and it original sponsors the IPM Group, Avanea and Across. InoBat achieved R&D grant financing under the EU sponsored programme, Important Projects for Common European Interest (IPCEI), and additional support from the Slovak Government.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Andelova
E-mail: poslať životopis
ID: 4820182  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac