Skladník - vodič / skladíčka

Giacomini Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
800-850EUR/mesiac (Fix + pohyblivá zložka v závislosti na výkone)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a kontrola tovaru do skladu
Ukladanie a zakladanie tovaru na skladové miesto
Vyskladňovanie tovaru zo skladu, práca s VZV
Rozvoz tovaru po celej SR
Príprava dokladov pre kuriérske doručovanie
Udržiavanie poriadku a bezpečnosti práce na pracovisku
Údržba mechanizačných prostriedkov, servis vozidla

Byť zamestnancom neustále sa rozvíjajúcej firmy s 23 ročnou pôsobnosťou na trhu
Možnosť kariérneho rastu na Vedúci skladu
Teambuildingové akcie
Polročné a koncoročné prémie podľa výkonov (13 plat), stravné lístky, momoriadne odmeny.
Oblečenie a výstroj je samozrejmosťou
Príjemné pracovné prostredie a kolektív s chuťou pracovať a niečo dokázať

Žiadosť o zamestnanie a životopis zasielajte len tí, ktorí spĺňate podmienky a máte len vážny záujem. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vítané Inštalatér, TZB

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Očakávame veselého, bystrého a zručného skladníka / skladníčku/, ktorý má rád výzvy a život berie skôr ako hru, než ako drinu. Podmienkou prijatia uchádzača je tiež oprávnenie a prax na obsluhu vysokozdvižného vozíka. (pripadne doškolíme)

Výhradný importér značky Giacomini na Slovensku. Veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom vykurovacích systémov, chladenia a sanity, dlhoročne úspešne pôsobiaca na slovenskom trhu.
V súčasnosti je značka Giacomini označovaná v Europe ako jeden z lídrov v oblasti spracovania mosadze, v odbore vykurovacej techniky, a to najmä pre vysokú kvalitu svojich produktov a mnoho spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2757314  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-850EUR/mesiac (Fix + pohyblivá zložka v závislosti na výkone)