Skladník - vodič (Ref. č.: LOG16112)

Giacomini Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
520 - 850 EUR/mesiac, Fix + pohyblivá zložka v závislosti na výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a kontrola tovaru do skladu
Ukladanie a zakladanie tovaru na skladové miesto
Vyskladňovanie tovaru zo skladu, práca s VZV
Rozvoz tovaru po celej SR
Príprava dokladov pre kuriérske doručovanie
Udržiavanie poriadku a bezpečnosti práce na pracovisku
Údržba mechanizačných prostriedkov, servis vozidla

Byť zamestnancom neustále sa rozvíjajúcej firmy s 21 ročnou pôsobnosťou na trhu
Možnosť kariérneho rastu na Vedúci skladu, Odborný predajca
Možnosti ďalšieho vzdelávania v obore (2/3 hodnoty prispievame)
Teambuildingové akcie 2x ročne
Kvartálne a koncoročné prémie podľa výkonov, stravné lístky
Oblečenie a výstroj je samozrejmosťou
Príjemné pracovné prostredie a kolektív s chuťou pracovať a niečo dokázať

Žiadosť o zamestnanie a životopis zasielajte len tí, ktorí spĺňate podmienky a máte len vážny záujem. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vítané Inštalatér, TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Ak hľadáš prácu a nie zamestnanie a dokážeš udržať vysoké pracovné nasadenie, tak my hľadáme Teba. Ak máš chuť ďalej sa vzdelávať, zvyšovať svoje zručnosti v kúrenárskom odbore, a máš schopnosť plniť náročné úlohy s jasným cieľom, toto miesto je určené pre teba. Očakávame veselého, bystrého a zručného skladníka, ktorý má rád výzvy a život berie skôr ako hru, než ako ťažkú drinu. Podmienkou prijatia uchádzača je tiež oprávnenie a prax na obsluhu vysokozdvižného vozíka.

Výhradný importér značky Giacomini na Slovensku. Veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom vykurovacích systémov, chladenia a sanity, dlhoročne úspešne pôsobiaca na slovenskom trhu.
V súčasnosti je značka Giacomini označovaná v Europe ako jeden z lídrov v oblasti spracovania mosadze, v odbore vykurovacej techniky, a to najmä pre vysokú kvalitu svojich produktov a mnoho spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Giacomini Slovakia, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
01091 Žilina
ID: 2757314   Dátum zverejnenia: 20.10.2016