Inžinier kvality

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Námestovo, Žilinský kraj
Termín nástupu
based on agreement
Ponúkaný plat (brutto)
1500 - 2000 EUR/ per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kvalitu v rámci nastavených cieľov
Zlepšovanie výsledkov kvality na jednotlivých projektoch
Komunikácia so zákazníkmi a špecifikácia požiadaviek
Aktualizácia dokumentácie
Komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci projektu
Pravidelný reporting

Veľmi dobré platové ohodnotenie
Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
Stravné lístky
Dovolenka nad rámec ZP
Jazykové kurzy
Odborné školenia

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis, alebo priamo kontaktovať pani Hanu Syrovu na telefónnom čísle +420 734 751 818.

Po úspešnom absolvovaní vstupného pohovoru bude nasledovať pohovor priamo vo výrobnej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho významného klienta, ktorý je popredným svetovým dodávateľom palubných a prístrojových dosiek, dverových panelov, podlahových a stropných konzol, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Inžinier kvality . Výrobná spoločnosť má viac ako 100 pobočiek v 17-tich krajinách. Poskytuje kvalitu, inováciu a podporu všetkým svojim zákazníkom. Pracovné prostredie s medzinárodným tímom, možnosťou cestovať v rámci európskych pobočiek a zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť na podobnej pozícii minimálne 2 roky
Znalosť z oblasti výroby (automotive) – Výhodou
Znalosť štandardov riadenia kvality: QC-9000, VDA 6.1, EAQF a pod.
Znalosť nástrojov kvality (FMEA, SPC, DOE a iné)
Byť technicky založený
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Gi Group je jednou z popredných svetových spoločností poskytujúcich služby pre rozvoj pracovného trhu, kde pôsobíme v oblasti Temporary Help (leasing pracovníkov), Permanent Placement a ďalších doplnkových služieb (Outstaffing, Payroll atď.) Momentálne máme zastúpenie v 40 krajinách a Slovensko je jednou z nich.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
ID: 3070076   Dátum zverejnenia: 19.5.2017