Obchodní zástupce

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prodej platových a dřevěných oken
- prodej plastových a dřevěných oken ve svěřeném regionu
- posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
- provádění průzkumu obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní
- pravidelný reporting obchodních výsledků
- zaměřování stavebních otvorů v terénu - 50 % pracovní náplně
- spolupráce s odbornými techniky i napříč celou společností
- klienti jsou běžní koncový zákazníci - majitelé nemovitostí, stavební firmy

Zamestnanecké výhody, benefity

- bonusy, prémie
- auto Škoda octavia i pro soukromé účely
- provize z prodeje
- mobilní telefon
- sleva na firemní výrobky
- notebook, dovolená 5 týdnů
- pití na pracovišti
- pojištění odpovědnosti po dobu 1 roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dynamická společnost s dvacetiletou historií na trhu v oblasti oken a to nejenom na Slovensku, ale zejména v České republice.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictví

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- min. SŠ vzdělání nejlépe ve stavebnictví
- zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány
- předchozí praxe z oboru otvorových výplní či stavebnictví výhodou
- prodejní dovednosti, zaměření na výsledek a zákazníka
- komunikativnost, obchodní vyjednávání
- schopnost samostatné práce a časovou flexibilitu, ochota cestovat v rámci přiděleného regionu
- technickou zručnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Gi Group je jednou z popredných svetových spoločností poskytujúcich služby pre rozvoj pracovného trhu, kde pôsobíme v oblasti Temporary Help (leasing pracovníkov), Permanent Placement a ďalších doplnkových služieb (Outstaffing, Payroll a pod.) V súčasnosti pokrývame trh v 40 krajinách sveta a Slovensko je jednou z nich.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamila Aubrechtova
Tel.: +420 773 745 382
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2982059   Dátum zverejnenia: 17.7.2017