Advanced Manufacturing Engineer

Gi Group Slovakia s.r.o.

Místo práce
Žilinský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
2000 - 3000 Eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koordinace náběhu nových projektů (kontrola milníků projektu, od designu až po výrobu).
Budete odpovědný za plánování a řízení výroby jednotlivého projektu
Provádíte změny a monitorujete celý proces výroby a vyváženost linky
Analyzujete proces
Jste odpovědný za vývoj materiálů a procesů
Zavadíte změny na základě „Best business practice“ a standardy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velmi dobré platové ohodnocení
Smlouva na dobu neurčitou
Stravenky, dovolenou navíc
Jazykové kurzy a odborné školení

Informace o náboru

Pokud Vás zaujala tato pozice, neváhejte zaslat životopis nebo kontaktovat Hanu Syrovou, 734 751 818.
Po vstupním pohovoru, bude následovat pohovor přímo ve výrobní společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který je předním světovým dodavatelem palubních a přístrojových desek, dveřních panelů a podlahových a stropních konzol, hledáme vhodné kandidáty na pozici Advanced Manufacturing Engineer. Výrobní společnost má více než 100 lokací v 17ti zemích. Poskytuje kvalitu, inovaci a podporu všem svým zákazníkům. Pracovní prostředí s mezinárodním týmem, možností cestovat v rámci evropských poboček a zákazníků.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání v průmyslovém nebo mechanickém inženýrství
Znalosti z oblasti výroby (automotive) a plastů NUTNÁ
Zkušenosti s jednotlivými fázemi celého výrobního procesu
Být technicky založený
Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
Znalost dodavatelů v tomto sektoru
JCMS/ Štíhlá výroba
Autocad / příprava Layoutů výrobních linek
Orientace v nástrojích a přípravcích
Ochotu a zájem se stále vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group je přední italská nadnárodní personální agentura a zároveň jedna z nejvýznamnějších světových společností poskytujících služby zaměřené na rozvoj trhu práce. Nabízí služby v těchto oblastech: dočasné přidělení zaměstnanců, přímé vyhledávání kandidátů, executive search, outplacement, vzdělávání a poradenství v oblasti lidských zdrojů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Syrova
Tel.: 773745382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2849304   Dátum zverejnenia: 17.7.2017