Mzdová účtovníčka/účtovník

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov
- spracovávanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov
- vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy
- vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, úradu práce a daňového úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie
- príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.)
- poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach
- monitorovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
- dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy, príp. požiadaviek klienta
- vedenie a podpora kolegov

- ponúkame zaujímavú prácu na medzinárodných projektoch

- pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti GI GROUP Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť Gi Group je jednou z popredných svetových spoločností poskytujúcich služby pre rozvoj pracovného trhu, kde pôsobíme v oblasti Temporary Help (leasing pracovníkov), Permanent Placement a ďalších doplnkových služieb (Outstaffing, Payroll atd.)Momentálne máme zastúpenie v 40 krajinách a Slovensko je jednou z nich.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- precíznosť
- odbornosť
- tímovosť

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Masaryková 22
080 01 Prešov
ID: 2806600   Dátum zverejnenia: 11.1.2017