Recruitment Consultant

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inzerovanie voľných pracovným pozícií.
- Selektovanie profilov kandidátov z internej databázy a externých zdrojov.
- Organizovanie a samostatné vedenie výberových pohovorov s kandidátmi.
- Hodnotenie kandidátov z osobnostnej i profesijnej stránky a ich následné odporúčanie klientom.
- Poskytovanie konzultácií a poradenstva klientom a uchádzačom o prácu.
- Pravidelné komunikovanie so zverenými klientmi.
- Spracovávanie dochádzky zamestnancov a reportov
- Starostlivosť o zvereného klienta a zamestnancov

V prípade záujmu o predmetnú pozíciu, prosím zašlite svoj životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte mesto, o ktoré máte záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, spĺňajúcich zadané kritéria. Ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.gigroup.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2407086  Dátum zverejnenia: 24.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore