Administratívny pracovník

GHC GENETICS SK, s. r. o.

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
Termín nástupu
od 17.6.2024, resp.dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora spoločnosti

- nákup administratívnych potrieb a komunikácia s dodávateľmi

- evidencia a archivácia dokumentácie – pošta, faktúry, objednávky, dodacie listy, distribúcia

dokumentov

- príprava pošty

- komplexný manažment objednávok spoločnosti

- obsluha objednávkových systémov spoločnosti

- vystavovanie faktúr, kontrola platieb, vedenie pokladne

- telefonická a osobná komunikácia s klientami

- organizácia firemných eventov, zabezpečenie a príprava priestorov, catering a pod.

- objednávanie darčekových a reklamných predmetov a ich distribúcia

- komunikácia s externými dodávateľmi, lekármi, úradmi

- spracovanie štatistických výstupov pre NCZI a Štatistický úrad SR

- správa majetku spoločnosti

- príprava materiálov a podkladov na porady a súvisiace administratívne úlohy,

- vykonávanie administratívnych prác súvisiacich so systémom manažérstva (ISO)

- zastupovanie office manažéra počas jeho neprítomnosti v prácach ako napr. príprava účtovných a personálnych podkladov, evidencia dochádzky, príprava podkladov na dávky do zdravotných poisťovní

- Multisport karta, 5 dní dovolenky nad zákonný rámec

- po odpracovaní 12 mesiacov príspevok do 3. piliera a koncoročné odmeny

- príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve

- možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu

- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Počet rokov praxe

2

Od uchádzača očakávame, že bude mať výborné organizačné schopnosti, zmysel pre detail a dôslednosť.

Hľadáme spoľahlivého kolegu, ktorý bude lojálny voči zamestnávateľovi.

Uvítame predchádzajúce skúsenosti s administratívnou prácou alebo prácou v zdravotníckom sektore s administratívnym zameraním.

Výhodou je aj znalosť maďarského jazyka (nie je nevyhnutné pre danú pozíciu).

Laboratórium genomickej medicíny GHC GENETICS SK, s.r.o. - sme neštátne zdravotnícke zariadenie, ktorého počiatky siahajú do roku 2005 kedy sme sa začali zaoberať analýzou DNA a vykonávaním testov založených na analýze ľudskej DNA.
Momentálne sme jedno z mála zariadení na Slovensku, ktoré vykonáva komplexné genetické a genomické analýzy širokého spektra genetických ochorení a genetických predispozícií vo vlastnom akreditovanom laboratóriu. Taktiež sa venujeme vykonávaniu paternitných testov, súdno-znaleckých DNA testov a genografických DNA testov pôvodu. Pracovisko je vybavené špičkovou technikou, využíva najmodernejšie technológie a disponuje vysoko odborným zázemím s vlastnou ambulanciou lekárskej genetiky. Neustále sa vzdelávame, zúčastňujeme sa odborných konferencií a kongresov, zapájame sa do medzilaboratórnych kontrol kvality, sledujeme novinky v odbore, priebežne modernizujeme vybavenie nášho laboratória, rozširujeme portfólio ponúkaných služieb a v neposlednom rade počúvame potreby našich klientov. Laboratórium je akreditované Slovenskou národnou akreditačnou službou a je spôsobilé vykonávať laboratórnu diagnostiku v lekárskej genetike a medicínskej genomike. Medzi základné využívané metódy patrí RT-PCR, fragmentačná analýza, Sangerovo sekvenovanie, NGS a ďalšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Pavlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4836282  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac