Klinický genetik

GHC GENETICS SK, s. r. o.

Miesto práce
Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme: lékařské vzdělání s atestací v oboru lékařská genetika; uživatelská znalost práce na PC, znalost práce s lékařskými SW aplikacemi (typu Open Lims apod.) výhodou.

Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení; možnost dalšího profesního růstu; zaměstnanecké benefity - stravenky, sleva na firemní produkty, atd.

Nástup ihned. Zájemci nechť zašlou svůj životopis včetně fotografie na email [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárská genetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Laboratórium genomickej medicíny GHC GENETICS SK, s.r.o. - sme neštátne zdravotnícke zariadenie, ktorého počiatky siahajú do roku 2005 kedy sme sa začali zaoberať analýzou DNA a vykonávaním testov založených na analýze ľudskej DNA.
Momentálne sme jedno z mála zariadení na Slovensku, ktoré vykonáva komplexné genetické a genomické analýzy širokého spektra genetických ochorení a genetických predispozícií vo vlastnom akreditovanom laboratóriu. Taktiež sa venujeme vykonávaniu paternitných testov, súdno-znaleckých DNA testov a genografických DNA testov pôvodu. Pracovisko je vybavené špičkovou technikou, využíva najmodernejšie technológie a disponuje vysoko odborným zázemím s vlastnou ambulanciou lekárskej genetiky. Neustále sa vzdelávame, zúčastňujeme sa odborných konferencií a kongresov, zapájame sa do medzilaboratórnych kontrol kvality, sledujeme novinky v odbore, priebežne modernizujeme vybavenie nášho laboratória, rozširujeme portfólio ponúkaných služieb a v neposlednom rade počúvame potreby našich klientov. Laboratórium je akreditované Slovenskou národnou akreditačnou službou a je spôsobilé vykonávať laboratórnu diagnostiku v lekárskej genetike a medicínskej genomike. Medzi základné využívané metódy patrí RT-PCR, fragmentačná analýza, Sangerovo sekvenovanie, NGS a ďalšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2668975  Dátum zverejnenia: 29.7.2016