Junior controller

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská č.9, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracovať pri činnostiach súvisiacich s metodikou účtovania
- sledovať legislatívu v oblasti účtovníctva, dbať na jej dodržiavanie
- kontrolovať činnosti a postupy vo väzbe na interné predpisy, zákony a všeobecne záväzné právne a legislatívne predpisy a navrhovať riešenie zistených nedostatkov
- pravidelne informovať vedenie spoločnosti o výsledkoch kontroly a účinnosti prijatých opatrení
- vypracovávať a aktualizovať predpisy a postupy, zosúladiť ich so všeobecne platnými predpismi pre oblasť ekonomiky a financií

- stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- odborný rast
- motivujúce finančné ohodnotenie (výplata vždy načas, koncoročné odmeny)
- práca v úspešnej modernej spoločnosti

Svoje životopisy posielajte mailom na adresu: [email protected], Predmet: controller. Všetkým, ktorí prejavia záujem pracovať v našej spoločnosti a pošlú svoj životopis, vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika,účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máte analytické uvažovanie, rád pracujete s číslami, ste presný, baví Vás sledovať legislatívu a k tomu všetkému máte praktické skúsenosti s účtovaním až po daňové priznanie, je táto pracovná pozícia vhodná práve pre Vás. Ovládanie IS SPIN je výhodou.

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3030620  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: info na pohovore