Referent oddelenia nákupu

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 9, 83104 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce referenta oddelenia nákupu je:
- objednávanie tovaru v požadovanom množstve a sortimente
- kontrola plnenia vystavených objednávok a dodávateľských faktúr
- objednávanie kolkových známok, sledovanie ich platnosti, zabezpečenie likvidácie
- aktívny predaj cigariet
- intrastat
- hlásenia o obaloch
- sprostredkovanie marketingových aktivít dodávateľov
- vystavovanie odberateľských faktúr za poskytnuté služby

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, v mladom kolektíve, s možnosťou naučiť sa veľa nového a profesionálne rásť.

Záujemcovia o ponúkané pracovné miesto môžu poslať svoj životopis mailom na adresu: [email protected], Predmet: REFERENT.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme samostatného, aktívneho kandidáta, s dobrými komunikačnými schopnosťami, so zmyslom pre poriadok a presnosť pri práci. Výhodou je znalosť Zákona o spotrebnej dani.

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2736801  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: info na pohovore