Energetik/-čka

GGE a.s.

Miesto práce
Energetika Sereď, s.r.o., Mlynárska, Sereď
Termín nástupu
1.7.2024 /dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť upravená podľa skúsenosti kandidáta. Ročná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a dodržiavanie plynulého chodu prevádzky, kontroluje a zodpovedá za dodržiavanie prevádzkového poriadku,
  • dohľad nad plnením plánov (výroby energií, sledovanie nákladov, spotreby palív...),
  • sledovanie, vyhodnocovanie a navrhovanie technických, ekonomických a organizačných zmien vylepšujúcich chod prevádzky a jej hospodárskych výsledkov,
  • navrhovanie a následne kontrolovanie agendy vo výrobe a distribúcii tepla a vo výrobe elektriny, denné nahlasovanie údajov do systému ISOM – OKTE,
  • podieľanie sa na plnení povinností voči úradom a kontrolným orgánom, spolupráca so štátnymi inštitúciami (MH SR, SIEA, ÚRSO, SMÚ, OI,SMI a pod.) pri spracovaní výkazov a poskytovaní informácii v zmysle platnej legislatívy,
  • spracovávanie prevádzkových záznamov a údajov meracích a registračných prístrojov vo výrobe a spotrebe energií a vykonávanie analýzy sledovaných údajov,
  • koordinácia servisných činností prevádzky, spolupráca so servisnými, organizáciami,
  • zabezpečovanie a koordinovanie odborných prehliadok, skúšok a opráv energetických zariadení, zodpovednosť za evidencie porúch, spolupráca pri odstraňovaní porúch,
  • spolupráca pri vypracovávaní plánov údržby, opráv, rekonštrukcie a modernizácie EZ,
  • podieľanie sa na vytváraní plánov investícii,
  • podieľanie sa na plnení povinností vyplývajúcich zo zmluvných vzťahov s odberateľmi a dodávateľmi,
  • kontrola a riadenie činností dispečerov,
  • zabezpečenie prevádzky výroby pitnej vody, opráv a revízií,

  • finančné príspevky pri dôležitých životných okamihoch (narodeniny, dĺžka zamestnaneckého pomeru, narodenie dieťaťa a iné),
  • príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
  • odchodné do dôchodku nad rámec zákona,
  • príspevok na stravu nad rámec zákona,
  • odmena za odporučenie kandidáta,
  • odborné a jazykové vzdelávanie pre zamestnancov,
  • ponuka on-line seminárov na osobný “well being”,
  • psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • príjemná, rodinná atmosféra na pracovisku,
  • mikulášske balíčky pre deti zamestnancov,
  • rôzne firemné akcie a teambuildingy.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť Energetika Sereď s.r.o., ktorá je súčasťou skupiny GGE.
Miesto výkonu práce je Sereď. Prac. miesto sa obsadzuje na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, elektroenergetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie podmienkou (odbor energetika),
  • analytické, koncepčné a logické myslenie,
  • skúsenosti v energetike veľkou výhodou,
  • skúsenosti so systémom OKTE vítané,
  • znalosť EXCEL na pokročilej úrovni,
  • pozícia vhodná aj pre absolventa,
  • komunikatívny, spoľahlivý,
  • samostatnosť, dôslednosť,
  • priateľský, tímový hráč.

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktorá rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 17 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme primárne na slovenskom trhu.
Úspech GGE je postavený najmä na našich zamestnancoch, tak v GGE, a.s., ako aj v našich dcérskych spoločnostiach. Pracujú u nás špičkoví odborníci z oblasti výroby, údržby, dodávky či predaja energií. Vďaka dlhoročnej investícii do ľudského kapitálu z oblasti energetického poradenstva, dokážeme našim klientom pomáhať za bežné hranice dodávateľa či výrobcu energií. Poradenstvo, ktoré klientom poskytujeme, zahŕňa komplexný pohľad, ako aj efektívne riešenia energetických výziev v rámci ich podnikov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nadežda Skalská
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 4826774  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac