Manažér/-ka údržby

GGE a.s.

Miesto práce
Robotnícka 2160, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
1.7.2024 /dohodou
2 000 EUR/mesiacMesačná mzda v závislosti od skúseností a zručností kandidáta, plus ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za bezpečný a plynulý chod prevádzky spoločnosti,
  • komplexné riadenie zverenej spoločnosti a zodpovednosť za dosahovanie jej výsledkov,
  • zodpovednosť za realizáciu opráv, údržby a schválených investícií v požadovanom čase, rozsahu a kvalite,
  • pravidelné vyhodnocovanie plnenia cieľov, včasné reagovanie v prípade ich neplnenia,
  • predkladanie návrhov na zvyšovanie efektívnosti a optimalizácie výrobných procesov,
  • riadenie tímu zamestnancov a zodpovednosť za dosahovanie ich výsledkov,
  • poskytovanie adekvátnych zdrojov na výkon pracovných činností zamestnancov, dohľad nad ich efektívnym využívaním,
  • zastupovanie spoločnosti pri komunikácii s externých prostredím, komunikácia s audítormi, nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi,
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanovených interných noriem a smerníc,
  • zabezpečenie včasného a kvalitného reportingu pre vedenie a vlastníkov spoločnosti,
  • navrhovanie cenovej politiky v rámci GGE skupiny, s cieľom dodržiavať rozpočet a ponúknuť konkurencie schopné ceny,
  • organizovanie a riadenie zákaziek (údržby, opráv a porúch) na technologických a tepelných zariadeniach v rámci skupiny (aj mimo nej),
  • komunikácia a zabezpečenie povolení k potrebným výkopovým prácam k prideleným projektom alebo počas porúch tepelných zariadení (riadenie stavby).

  • finančné príspevky pri dôležitých životných okamihoch (narodeniny, dĺžka zamestnaneckého pomeru, narodenie dieťaťa a iné)
  • príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
  • odchodné do dôchodku nad rámec zákona,
  • príspevok na stravu nad rámec zákona,
  • odmena za odporučenie kandidáta,
  • odborné a jazykové vzdelávanie pre zamestnancov,
  • ponuka on-line seminárov na osobný “well being”,
  • psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • príjemná, rodinná atmosféra na pracovisku,
  • mikulášske balíčky pre deti zamestnancov,
  • rôzne firemné akcie a teambuildingy.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť TENERGO Slovensko a.s., ktorá je súčasťou GGE skupiny na Slovensku.
Miesto výkonu práce Robotnícka 2160, 017 01 Považská Bystrica. Uprednostníme kandidátov so skúsenosťami z oblasti energetiky alebo stavebníctvo. Pracovné miesto sa obsadzuje na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Energetika, stavebníctvo, strojárske/technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavbyvedúci/stavebníctvo, riadenie údržby, sieťarská/vodoinštalačná oblasť

Počet rokov praxe

3

  • relevantná prax z oblasti energetiky, stavebníctvo alebo vodohospodárstvo,
  • spoľahlivosť, komunikatívnosť a schopnosť samostatne riešiť problémy,
  • proaktívny a iniciatívny prístup k práci a k zvereným úlohám,
  • skúsenosti s vedením tímu zamestnancov podmienkou,
  • skúsenosti s riadením stavby a rozpočty výhodou,
  • vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť,
  • flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť.​

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktorá rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 17 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme primárne na slovenskom trhu.
Úspech GGE je postavený najmä na našich zamestnancoch, tak v GGE, a.s., ako aj v našich dcérskych spoločnostiach. Pracujú u nás špičkoví odborníci z oblasti výroby, údržby, dodávky či predaja energií. Vďaka dlhoročnej investícii do ľudského kapitálu z oblasti energetického poradenstva, dokážeme našim klientom pomáhať za bežné hranice dodávateľa či výrobcu energií. Poradenstvo, ktoré klientom poskytujeme, zahŕňa komplexný pohľad, ako aj efektívne riešenia energetických výziev v rámci ich podnikov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nadežda Skalská
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 4820397  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac