Vodič VZV v sklade

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
č. 1113, 908 73 Veľké Leváre, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem materiálu na sklad, manipulácia s tovarom
Výdaj materiálu do výroby, odpis materiálu v operačnom systéme SAP
Príprava materiálu do výroby
Práca s VZV

Zamestnanecké benefity, dotovaná strava, príspevok do DDS
Mzda dohodou, finančné ohodnotenie odpovedajúce kvalifikácii a skúsenostiam

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis mailom na adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax s prácou v sklade
Spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
Zmysel pre tímovú prácu
Práca s PC (skúsenosť so systémom SAP výhodou)

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3088401  Dátum zverejnenia: 22.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou