Produktový inžinier vo výrobe

GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
č. 1113, SK - 908 73 Veľké Leváre, Malacky
Termín nástupu
01.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj nových produktov podľa požiadaviek klienta & podpora produktového portfólia pre výrobu výťahových káblových zväzkov
• Koordinácia ponúk pre oddelenia Predaj a Strategický nákup vo Viedni
• Podpora pri rozvoji výrobného procesu
• Príprava kusovníkov (BOM) a výrobných postupov v SAP na základe požidaviek klienta
• Podpora pri vytváraní nasledujúcich dokuments: P-Flow, P-FMEA, Control plan & Feasibility commitment
• Kalkulácia výroby produktov
• Koordinácia výroby vzoriek

Profesionálny rozvoj v medzinárodnom prostredí
Možnosťpracovať na úlohách, ktoré sú výzvou
Otvorená a priateľská atmosféra v mladom kolektíve
Perspektíva dlhodobého zamestnania

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám prosím pošlite svoje CV v angličtine na adresu našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru, vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré základy elektrotechniky alebo strojárstva na úrovni SŠ alebo VŠ
• Skúsenosť vo výrobe výhodou - brigáda, projekt
• Inžiniersky titul je výhodou
• Angličtina aspoň na úrovni plynulého písomného preavu
• Znalosť MS Office
• Analytické myslenie, otvorená myseľ, zodpovedný prístup k riešeniu úloh
• SAP základy

Spoločnosť Gebauer & Griller s hlavným sídlom vo Viedni viac ako 75 rokov patrí k popredným dodávateľom káblov a káblových zväzkov pre automobilový priemysel a medzinárodný priemysel na výrobu výťahov. Výrobné a montážne závody sa nachádzajú v 7 krajinách a nový závod GG Cables and Wires Slovakia s.r.o. vo Veľkých Levároch, je zameraný na konfekciu káblových zväzkov pre výťahové systémy.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

č. 1113
908 73 Veľké Leváre
ID: 2603560   Dátum zverejnenia: 21.6.2017