Technik BOZP a PO

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
908 73 Veľké Leváre č. 1113, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie a dohľad nad dodržiavaním predpisov BOZP a PO v súlade s platnou legislatívou
Vykonávanie vstupných a pravidelných školení BOZP a PO pre zamestnancov
Tvorba a vedenie dokumentácie BOZP a PO, výkon preventívnych kontrol dodržiavania predpisov BOZP a PO
Evidencia, spisovanie a vyhodnocovanie pracovných úrazov, návrhy opatrení smerujúcich k zlepšeniu BOZP
Vypracovávanie smerníc a pravidiel v súvislosti s BOZP a PO
Komunikácia so štátnymi inštitúciami a externými dodávateľmi z oblasti BOZP a PO

Rozvoj v medzinárodnom prostredí
Možnosť navštevovať jazykový kurz AJ v priestore spoločnosti
Perspektíva dlhodobého zamestnania, otvorená a priateľská atmosféra
Mzda dohodou, konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie

Informácie o výberovom konaní

Vašu žiadosť o prijatie a životopis v AJ posielajte
pod referenčným číslom 23_TEC CSWPF na adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor budú však len vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Úspešne ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
Osvedčenie odbornej spôsobilosti BOZP a PO
Osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika výhodou
Minimálne 2 roky praxe v oblasti BOZP, PO a životného prostredia
Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Užívateľská znalosť MS Office, práca so SAP výhodou,
Zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť rozhodovania, flexibilita, precíznosť

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2113681  Dátum zverejnenia: 19.5.2015