Mechanik - elektromechanik/PLC programátor

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
č. 1113, 90873 Veľké Leváre, okres Malacky
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia nových pracovísk
Vykonávanie programových zmien, ktoré vznikajú v dôsledku zmien na jednotlivých úsekoch alebo v prípade, že sa jedná o zmeny hardwerové alebo softwerové
Príprava dolaďovania programu, rozmiestnenie elektrických komponentov pre nastavovanie zariadení, systémová analýza, preprogramovávanie, testovanie programu, inštalácia, dokumentácia
Pravidelné sledovanie vývoja na trhu hardwéru
Plánovanie organizovanie a vykonávanie inštalácií v spolupráci s externými firmami
Riadenie hardwéru, testovanie systémov, vykonávanie školení
Riešene problémov a pomoc s problémami
Čítanie strojárskych výkresov a elektro dokumentácie
Aktívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov

Rozvoj v medzinárodnom prostredí
Zaujímavé úlohy
Otvorená a priateľská atmosféra
Perspektíva dlhodobého zamestnania
Mzda dohodou, konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Vašu žiadosť o prijatie a životopis posielajte prosím s uvedením referenčného čísla 36_PME CSWPI na adresu:

GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.
p. Dobroslava Mistecká
908 73 Veľké Leváre č. 1113
T: +421 34 3246537;
E-Mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, automatizácia, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešne ukončené odborné vzdelanie (elektrotechnik, elektromechanik, automatizácia, mechatronika)
Základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Znalosť čítania strojárskych výkresov a elektro dokumentácie
Samostatný elektrotechnik § 22 vyhl. 508/2009 v z.n.p.
PLC programovanie
Znalosť aj skúsenosti s programovaním Simatic S7 300

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2069159  Dátum zverejnenia: 19.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou