Asistent/-ka výroby

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
č. 1113, 90873 Veľké Leváre, okres Malacky
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické uzatváranie výrobných zákazok a zakladanie evidenčných kariet v SAP
Podpora pri príprave prezentácií a štatistík manažérom závodu
Vyhodnocovanie produktivity týkajúcej sa jednotlivých pracovníkov
Základné spracovanie dochádzky
Vybavovanie korešpondencie a vykonávanie kancelárskych prác
Objednávanie tovaru do kancelárie, do výroby a pracovného oblečenia
Odpadové hospodárstvo

Samostatná a zodpovedná práca v tíme
Zamestnanecké benefity, dotovaná strava, príspevok do DDS
Mzda dohodou, finančné ohodnotenie odpovedajúce kvalifikácii a skúsennostiam

Svoj profesný životopis posielajte prosím mailom na adresu spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešne ukončené min. stredoškolské vzdelanie
Výborná znalosť MS Office
Užívateľská znalosť SAP výhodou
Výborné komunikačné schopnosti
Základné technické a organizačné schopnosti
Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
Nutná znalosť angličtiny, znalosť nemčiny výhodou

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1770388  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou