Projektant/Junior

GFI, a.s.

Miesto práce
Brnianska 49, 81104 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacMzda je závislá od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

slovenská projekčná firma GFI hľadá:
- Junior staveb.inžinierov/inžinierky

Hľadáme aj študentov stavebnej fakulty - na Vaše otázky Vám radi zodpovieme na osobnom stretnutí.

Spolupráca s našou spoločnosťou, jej odbornými znalosťami získanými za 25 rokov, je neustále žiadaná, hľadáme do tímu mladých ľudí so zmyslom pre tímovú spoluprácu.

Pracovná náplň:
- projekcia
- spracovanie PD rôznych stupňov
- koordinácia profesií
- tímová aktívna účasť v procese prípravy a spracovania projektov

- Práca v stabilnom tíme
- Pohodoví kolegovia, ktorí vedia inšpirovať
- Príjemná otvorená atmosféra vo firme
- Moderné pracovné prostredie
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze
- Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti
- Firemné akcie
- Day off
- Home office

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač musí byť absolvent stavebnej fakulty.

Prosíme svoje CV a portólio posielajte na [email protected]

Uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcie pozemných stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie REVITU je veľkou výhodou, nie však podmienkou.

zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, schopnosť riešenia technických detailov, skúsenosti s projektovaním priemyselných stavieb výhodou, vítaná je tiež zdatnosť v oblasti statiky a stavebnej fyziky

GFI je dynamický tím 100+ architektov, urbanistov, inžinierov, dizajnérov a profesijných špecialistov z celého Slovenska s hlavným sídlom v Bratislave. V našich projektoch, tisíce ľudí vychovávajú svoje deti v dostupných bytoch, pracujú v efektívnych kancelárskych budovách a v moderných
priemyselných objektoch, nakupujú v obchodných domoch, jedia v reštauráciách, učia sa v škôlkach a školách, zabávajú sa v komunitných centrách, relaxujú v horských hoteloch, padajú v simulátore voľného pádu a liečia sa kúpeľných domoch.

www.gfi.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1462522  Dátum zverejnenia: 6.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac