Operátor výroby

GEVORKYAN, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 504, Vlkanová, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca vo výrobe, odoberanie kusov,merania, obsluha stroja

stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!!!!

Práca je v nepretržitej prevádzke na 12hod zmeny
2dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno

2 typ pozície je operátorka na oddelení balenia, práca od PO-PI od 06.00-14.00-vhodné pre šikovnú ženu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, schopnosť a želanie sa učiť, dobrý vzťah k technike, pedantnosť

Závod práškovej metalurgie - výroba kovových súčiastok lisovaním z práškov
Dodávame do celého sveta, do všetkých časových pásiem.
www.gevorkyan.sk
Bola nám udelená značka Inšpiratívny projekt v súťaži Via Bona Slovakia 2014, v kategórii Skvelý zamestnávateľ.

Víťaz „Fachmetall QM Context Award“ za rok 2012 v oblasti kvality
„Diamanty slovenského biznisu“

V roku 2012 bolo spoločnosti udelené 1. miesto v kategórii „Najdynamickejšie rastúca spoločnosť Stredné Slovensko.“

V roku 2011 bolo spoločnosti udelená cena od Enterprise Investors a časopisu Profit – 3. miesto v kategórii „Dynamika rastu.“

Fabrika roka 2011“ v oblasti inovácií od Fraunhofer Institute a Eximbanky Slovensko za progresívny podnikateľský model.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 504
976 31 Vlkanová

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Richterová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2301919   Dátum zverejnenia: 7.11.2016