Operátor výroby

GEVORKYAN, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 504, Vlkanová, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600 pri TPP, brigádne3€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca vo výrobe, odoberanie kusov,merania, obsluha stroja
Na začiatku práca vo výrobe ako každá iná. Pri peci, pri lise, či vstrekolise, ale vďaka nej sa naučíte o našej technológii a našom myslení.
Hľadáme zamestnanca na TPP aj na dlhodobú brigádu, ktorý nám pomôžu budovať našu rodinnú firmu

Ak prejavíte Vaše schopnosti a zručnosti, tak pri kariérnom raste dosiahnete nadštandardné finančné ohodnotenie.
Organizujeme pre našich zamestnancov rôzne firemné akcie,poskytujeme množstvo výhod zo sociálneho programu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!!!!
Ukážte, čo je vo Vás, ak Vás prijmeme, urobili ste prvý krok k zlepšeniu Vašej budúcnosti a získate možnosť začleniť sa do našej rodinnej firmy.
Obsadzujeme pozíciu na TPP a zároveň hľadáme brigádnika (podmienky na osobnom pohovore)
Práca je v nepretržitej prevádzke na 12hod zmeny
2dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, precíznosť, zodpovedný prístup a koncentrácia

Keď sa bude blížiť deň Vášho pohovoru u nás....
vstanete z postele a otvoríte okno, myslite na to, že sú tam naše súčiastky,
keď použijete parfum aby ste urobili dojem na pohovore, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď naštartujete auto, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď otvoríte prvý krát dvere do našej firmy, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď absolvujete pohovor a vyberieme Vás, budete už navždy myslieť na to, že sa podieľate na výrobe súčiastok pre celý svet.
Automobily, kozmetika, kovania, ručné náradie, zbrane, klimatizácie, ropné čerpadlá a mnoho ďalšieho.

"Chcete patriť ku nám? Urobte prvý krok a pošlite nám svoj životopis."

Závod práškovej metalurgie - výroba kovových súčiastok lisovaním z práškov
Dodávame do celého sveta, do všetkých časových pásiem.
www.gevorkyan.sk
Bola nám udelená značka Inšpiratívny projekt v súťaži Via Bona Slovakia 2014, v kategórii Skvelý zamestnávateľ.

2016 - Zdravá firma roka- významný podiel v starostlivosti o zdravie zamestnancov
2015 - Členstvo v registri solventných firiem.
2015 - Membership in Register of Solvent Companies.
2014 - Inšpiratívny projekt, Via Bona Slovakia, kategória Skvelý zamestnávateľ.
2014 - Inspirational project, Via Bona Slovakia, category of Great employer.
2013 - 1. miesto, Diamanty slovenského biznisu, kategória Najdynamickejšie rastúca spoločnosť.
2013- 1st place, Diamonds of Slovak Business, category of the Most Dynamic Growing Company.
2011 - Fachmetall QM Context Award, kategória Kvalita.
2011 - Fachmetall QM Context Award, Quality category.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 504
976 31 Vlkanová
ID: 2301919   Dátum zverejnenia: 16.2.2017