Nemecko - Instalatéři / voda - plyn - topení/ práce po celý rok

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
hned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zivotopisy zasilejte prosim pokud mozno v nemcine.

Nemecka firma hleda instalatery na hlavni pracovni pomer.

Vítani jsou jednotlivci, ale i dvojice, ktere jsou mobilni (vlastni auto) a kde se alespon 1 dokaze domluvit nemecky

Ubytovani a dopravu si hradi kazdy sam (ubytovani zajistuje firma v rozmezi cca. 15,-€ až 25,-€ za noc a je mozne ho platit firmou a nechat si to strhavat z vyplaty).

Napln prace:
  • Renovace ve starych budovach
  • Instalace v novostavbach
  • Instalace toalet, bidetu, umyvadel, sprch a van
  • Pokladani medeneho, nerezoveho nebo plastoveho potrubi
  • Vystavba a montaz topnych systemu
  • Udrzby a opravy
  • Prace podle vykresove dokumentace
  • Dalsi standardni instalaterske prace

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • pracovni pomer na dobu neurcitou
  • zajistena prace po cely rok
  • placena dovolena 24 dni za rok
  • narok na detske pridavky v Nemecku
  • priplatky za prescasy, praci o svatcich a nocni praci
  • socialni, zdravotni a duchodove pojisteni dle nemeckych zakonu (vse je hrazeno zde v Nemecku zamestnavatelem)
  • po 6 mesicni zkusebni dobe je vyplacen automaticky prispevek na Vanoce a dovolenou
  • moznost zalohy kazdy tyden
  • moznost poskytnuti pracovniho obleceni
  • asistence ceskeho koordinatora
  • spoluprace s ceskymi a slovenskymi kolegy

Informace o náboru

Zivotopisy zasilejte prosim v nemcine.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

stavební prumysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Instalater

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Vyuceni v oboru nebo primerena kvalifkace
  • Praxe v oboru
  • Schopnost prace ve vyskach
  • Vlasni automobil a ridicsky prukaz skup. B
  • Komunikativni znalost nemeckeho jazyka
  • Samostatnost, motivace, spolehlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GETWORKS GmbH působí na německém trhu od roku 2001. Je jednou z nejlepších pracovních agentur v Německu. Společnost GETWORKS GmbH je jedinečná tím, že pro své zaměstnance není jen zaměstnavatelem, ale také přítelem a pomocníkem, který je jim k dispozici po celou dobu jejich pobytu.
Pokud jsme vás zaujali, zašlete svůj životopis a buďte s námi.

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslava Kralicekova
Tel.: +491734969821
E-mail: poslat životopis
ID: 3111312  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/měsíc