Szerelősor operátor

Miesto práce: Perinska cesta 282, 044 58 Kechnec, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Spoločnosť GETRAG vyvíja a vyrába prevodovky a hnacie mechanizmy pre automobilový priemysel. S viac než 12 500 zamestnancami v 23 lokalitách a ročným objemom produkcie viac ako 3,5 milióna prevodoviek sme jedným z najväčších svetových dodávateľov týchto produktov.
Portfólio prevodoviek predstavujú manuálne, automatické a dvojspojkové prevodovky.
Portfólio hnacích mechanizmov zahŕňa diferenciály, jednotky s pomocným hriadeľom a systémy regulácie krútiaceho momentu. GETRAG zároveň ponúka rad produktov pre hybridizáciu a elektrifikáciu prevodoviek a pohonov.

Spoločnosť GETRAG FORD Transmissions bola založená ako spoločný podnik medzi spoločnosťami GETRAG a FORD of Europe v roku 2001. Jej dcérska pobočka so sídlom v Kechneci (okr. Košice) vznikla v roku 2006.

Náš úspech a rast, ktorý sme od svojho vzniku v roku 2001 dosiahli, je založený na troch základných hodnotách: Precision. Passion. Partnership.

Precision (Precíznosť) nielen stmeľuje dobrú reputáciu našich prevodoviek a komponentov hnacích mechanizmov, ale je tiež spoločným menovateľom v rámci našej celosvetovej organizácie a stala sa meradlom spoľahlivosti, ktorú naši zákazníci očakávajú v každej oblasti vzájomnej spolupráce.

Passion (Zanietenie) ženie každého jedného z nás k tomu, aby neustále hľadal lepšie riešenia, posúval hranice toho, čo je možné uskutočniť a v našich zákazníkoch a partneroch vyvolával vášeň pre naše produktové portfólio.

Partnership (Partnerstvo) je symbolom vysokého štandardu našich vzťahov so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami, ako aj spoluprácu medzi jednotlivými podnikmi v rámci našej organizácie. Partnerstvo pre nás znamená neustále zlepšovanie sa a udržiavanie etických a profesionálnych vzťahov v tom, čo si myslíme i v tom, čo robíme.

Vaša náplň práce:
Munka ideiglenes munkaközvetítő ügynökségen keresztül biztosítot.

Szerelősor / tesztelő állomás kezelése.

Végtermék összeszerelése

Munka a szerelősoron, minőség-dokumentumok, folyamatlapok és munkautasítások szerint.

Sebességváltó előkészítése a tesztelésre.

A sebességváltó egyes részeinek vizuális ellenőrzése, megadott méretek ellenőrzése előre beállított egyszerű berendezésekkel.

Meghibásodások jelentése, együttműködés azok eltávolításánál.

Rend és tisztaság biztosítása a munkahelyen.
Szükséges végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Műszaki irányultságú
Váš profil:
Műszaki irányultságú középfokú végzettség, legalább tanonclevél
Szerelőszalag mellett szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
Kézügyesség
Összpontosítás, türelem

Munkavégzés helyszíne: Kenyhec (Kechnec), Szlovákia – 3km Tornyosnémeti határától
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
megállapodás alapján
A munkába lépés időpontja
Munkaidő
teljes munkaidő
További juttatások
Munkalehetőség az autóipar területén egy stabil, dinamikusan fejlődő cégben.
Személyi fejlődés, aktív részvétel új technológiák kialakításában Szlovákián.
Információk a kiválasztási folyamatról
Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fenti követelményeknek, juttassa el magyar nyelven írt jelentkezését és struktúrált önéletrajzát postán vagy elektronikus úton a kechnec.kariera@getrag.com címre.
A tárgyban nevezze meg a pozíciót, amire jelentkezik, különben nem tudjuk garantálni a kérelem megfelelő feldolgozását.
Érdeklődését előre is köszönjük. Felhívjuk a figyelmét, hogy csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot.
Az életrajz elküldésével egyben beleegyezését adja, hogy az életrajzban feltüntetett személyes adatokat feldolgozzuk és megőrizzük a hirdetett munkakör betöltéséhez megfelelő jelöltek kiválasztása céljából a Személyi adatok védelméről szóló 122/2013 sz. törvény 28. §-a szerint.
A cég fő működési területe
Gépipar
Kontakt: Mgr. Agnesa Lukačová, E-mail: kechnec.kariera@getrag.com, GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o., Perínska cesta 282, 044 58 Kechnec
Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 2731547   Dátum zverejnenia: 21.9.2016