Junior Nákupca - priamy nákup

GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora nákupných aktivít centrály pre závod v Kechneci (priamy nákup/materiál).
Monitorovanie kapacity dodávateľov v spolupráci s centrálou.
Podpora procesu technických zmien.
Zabezpečovanie dodávateľských zmlúv pre stanovené ciele.
Administrácia systémových vstupov a analýza systémových dát.
Zber dát potrebných pre trhovú analýzu ako aj na vykonanie benchmark štúdií, ak sú potrebné.
Sledovanie kvality dodávok materiálov a služieb dodávateľov.
Asistencia interným žiadateľom pri riešení problémov v oblasti zásobovania.
Zastupovanie oddelenia nákupu na celozávodných poradách.
Prijímanie a vybavovanie elektronickej pošty, denná komunikácia v anglickom jazyku.
Administrácia faktúr, paušálnych zmlúv a písomnej dokumentácie (archivácia nákupnej dokumentácie).
Vypracovávanie a prezentácia/zasielanie nákladových štúdií a pravidelných reportov.
Administrácia dát v SAP ako aj v iných systémoch.

Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
Súčasťou ponúkanej pracovnej pozície sú aj ďalšie benefity a individuálny tréningový program, ako aj perspektíva kariérneho rastu.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku poštou alebo e-mailom na [email protected].

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, podnikové hospodárstvo, logistika, obchod, prípadne technické zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Minimálne stredoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie, podnikového hospodárstva, logistiky, obchodu, prípadne technického zamerania,
vysokoškolské vzdelanie výhodou
Prax v oblasti logistiky/nákupu výhodou (min. 1 rok)
Aktívna znalosť anglického jazyka
Nemecký jazyk je výhodou
Detailná znalosť aplikácií MS Office, skúsenosti so SAP systémom výhodou
Vynikajúce komunikačné zručnosti, vyjednávacie schopnosti
Ochota učiť sa
Schopnosť riešiť problémy, rýchlo reagovať, byt odolný voči stresovým situáciám
Tímový hráč schopný viesť alebo aktívne sa zúčastňovať na projektoch vedených inými pracovníkmi
Precíznosť, dôslednosť, strategické myslenie

Magna je jedným z TOP3 automotive dodávateľov na svete s kompetenciami so všetkých sférach vývoja vozidiel. Produkty a systémy spoločnosti Magna budú v 2 z 3 vozidiel, ktoré vstúpia na trh v roku 2019. Vrámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame jedno zo svetovo najväčších portfolií manuálnych, dvojspojkových a hybridných prevodovkových systémov pre osobné autá a ľahké úžitkové vozidlá. Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol pôvodne spoločným podnikom medzi spoločnosťami GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 produkuje dvojspojkové prevodovky pre niekoľkých svetových automobilových značiek.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2241487  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou