Brigáda pre študentov výsokych škôl vo výrobe

GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca pri montážnych a výrobných linkách
- obsluha strojov a zariadení
- kontrola kvality
- balenie súčiastok

Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku e-mailom na [email protected]

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent strednej alebo vysokej školy (technické zameranie výhodou)

Magna je jedným z TOP3 automotive dodávateľov na svete s kompetenciami so všetkých sférach vývoja vozidiel. Produkty a systémy spoločnosti Magna budú v 2 z 3 vozidiel, ktoré vstúpia na trh v roku 2019. Vrámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame jedno zo svetovo najväčších portfolií manuálnych, dvojspojkových a hybridných prevodovkových systémov pre osobné autá a ľahké úžitkové vozidlá. Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol pôvodne spoločným podnikom medzi spoločnosťami GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 produkuje dvojspojkové prevodovky pre niekoľkých svetových automobilových značiek.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2238523  Dátum zverejnenia: 6.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou