Operátor montáže

Miesto práce: Kechnec, Košice

Spoločnosť GETRAG vyvíja a vyrába prevodovky a hnacie mechanizmy pre automobilový priemysel. S viac než 12 500 zamestnancami v 23 lokalitách a ročným objemom produkcie viac ako 3,5 milióna prevodoviek sme jedným z najväčších svetových dodávateľov týchto produktov.
Portfólio prevodoviek predstavujú manuálne, automatické a dvojspojkové prevodovky.
Portfólio hnacích mechanizmov zahŕňa diferenciály, jednotky s pomocným hriadeľom a systémy regulácie krútiaceho momentu. GETRAG zároveň ponúka rad produktov pre hybridizáciu a elektrifikáciu prevodoviek a pohonov.

Spoločnosť GETRAG FORD Transmissions bola založená ako spoločný podnik medzi spoločnosťami GETRAG a FORD of Europe v roku 2001. Jej dcérska pobočka so sídlom v Kechneci (okr. Košice) vznikla v roku 2006.

Náš úspech a rast, ktorý sme od svojho vzniku v roku 2001 dosiahli, je založený na troch základných hodnotách: Precision. Passion. Partnership.

Precision (Precíznosť) nielen stmeľuje dobrú reputáciu našich prevodoviek a komponentov hnacích mechanizmov, ale je tiež spoločným menovateľom v rámci našej celosvetovej organizácie a stala sa meradlom spoľahlivosti, ktorú naši zákazníci očakávajú v každej oblasti vzájomnej spolupráce.

Passion (Zanietenie) ženie každého jedného z nás k tomu, aby neustále hľadal lepšie riešenia, posúval hranice toho, čo je možné uskutočniť a v našich zákazníkoch a partneroch vyvolával vášeň pre naše produktové portfólio.

Partnership (Partnerstvo) je symbolom vysokého štandardu našich vzťahov so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami, ako aj spoluprácu medzi jednotlivými podnikmi v rámci našej organizácie. Partnerstvo pre nás znamená neustále zlepšovanie sa a udržiavanie etických a profesionálnych vzťahov v tom, čo si myslíme i v tom, čo robíme.

Vaša náplň práce:
Práca cez agenturu dočasného zamestnávania.

Obsluha montážnej linky / testovacej stanice.

Kompletizácia finálneho produktu.

Práca na montážnej linke podľa kvalitatívnych dokumentov, procesných listov a pracovných inštrukcií.

Príprava prevodovky na testovanie.

Vykonávanie vizuálnej kontroly častí prevodovky, overovanie stálosti rozmerov jednoduchými prednastavenými zariadeniami.

Hlásenie porúch a spolupráca pri ich odstraňovaní.

Zabezpečenie poriadku a čistoty na pracovisku.
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Váš profil:
Stredoškolské vzdelanie technického zamerania ukončené minimálne výučným listom

Skúsenosti s prácou na montážnej linke výhodou

Manuálna zručnosť

Sústredenosť a trpezlivosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok
Iné výhody
Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku poštou alebo e-mailom na kechnec.kariera@getrag.com

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Strojársky priemysel
Kontakt: Mgr. Agnesa Lukačová, E-mail: kechnec.kariera@getrag.com, GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o., Perínska cesta 282, 044 58 Kechnec
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2149190   Dátum zverejnenia: 19.9.2016