Procesný Inžinier pre Montáž (Nové Projekty)

GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie technických expertíz v procese plánovania v oblasti montáže.
Vedenie inžinierov oddelenia montáže vrátane stanovenia cieľov a koučing.
Podpora rozvoja kompetencií a zručnosti inžinierskeho tímu.
Prijímanie rozhodnutí pri riešení technických problémov a podpora výroby.
Koordinácia aktivít s ostatnými oddeleniami, závodmi, centrálou výrobného inžinierstva a dodávateľmi.
Zabezpečenie dostupnosti, výkonnosti a produktivity výrobných zariadení.
Podporovanie štíhlej výroby a kontinuálneho zlepšovania.
Plánovanie, implementácia výrobných projektov a nových produktov.
Prieskum, objednávanie a konečné prevzatie nových zariadení.
Zabezpečenie dodržiavania štandardov kvality podľa platných firemných pravidiel.
Dokumentovanie a prezentovanie výsledkov na manažérskych stretnutiach.
Plánovanie a koordinácia nových výrobných programov.
Vývoj a implementácia procesov zmien pre uvádzanie nových produktov na trh podľa projektových cieľov.
Rozvoj, koordinácia a implementácia kontinuálneho zlepšovania v oblasti bezpečnosti, kvality, produktivity, nákladov a EHS.
Podpora pri odhadovaní nákladov nových projektov, zabezpečenie výrobných kapacít a plánovanie zdrojov.
Spracovanie a aktualizovanie procesnej dokumentácie.
Zabezpečenie dodržiavania výrobných postupov a stanovených cieľov v oblasti kvality.
Podpora pri vykonávaní interných a externých auditov.

Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
Súčasťou ponúkanej pracovnej pozície sú aj ďalšie benefity a individuálny tréningový program, ako aj perspektíva kariérneho rastu.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku poštou alebo e-mailom na [email protected].
Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úplné vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo strojárstva.
Niekoľko ročné skúsenosti v oblasti plánovania procesov (prednostne v oblasti montáže).
Výborný prehľad o výrobných procesoch a nástrojoch plánovania kvality.
Schopnosť analytického myslenia a riešenia multidisciplinárnych úloh.
Byť pripravený na prevzatie zodpovednosti, prácu pod tlakom a vykonávanie rozhodnutí v technických oblastiach.
Pozitívne myslenie, kreativita.
Tímový hráč orientovaný na výsledok, schopný motivovať a viesť ľudí.
Skúsenosti s prácou v medzinárodnom prostredí.
Ochota cestovať.
Vynikajúca znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
Veľmi dobrá znalosť aplikácií MS Office, skúsenosti s CAD a SAP systémom výhodou.

Magna je jedným z TOP3 automotive dodávateľov na svete s kompetenciami so všetkých sférach vývoja vozidiel. Produkty a systémy spoločnosti Magna budú v 2 z 3 vozidiel, ktoré vstúpia na trh v roku 2019. Vrámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame jedno zo svetovo najväčších portfolií manuálnych, dvojspojkových a hybridných prevodovkových systémov pre osobné autá a ľahké úžitkové vozidlá. Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol pôvodne spoločným podnikom medzi spoločnosťami GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 produkuje dvojspojkové prevodovky pre niekoľkých svetových automobilových značiek.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1985755  Dátum zverejnenia: 20.1.2015