Stáž v oblasti PR

Miesto práce: Kechnec, Košice

Spoločnosť GETRAG vyvíja a vyrába prevodovky a hnacie mechanizmy pre automobilový priemysel. S viac než 12 500 zamestnancami v 23 lokalitách a ročným objemom produkcie viac ako 3,5 milióna prevodoviek sme jedným z najväčších svetových dodávateľov týchto produktov.
Portfólio prevodoviek predstavujú manuálne, automatické a dvojspojkové prevodovky.
Portfólio hnacích mechanizmov zahŕňa diferenciály, jednotky s pomocným hriadeľom a systémy regulácie krútiaceho momentu. GETRAG zároveň ponúka rad produktov pre hybridizáciu a elektrifikáciu prevodoviek a pohonov.

Spoločnosť GETRAG FORD Transmissions bola založená ako spoločný podnik medzi spoločnosťami GETRAG a FORD of Europe v roku 2001. Jej dcérska pobočka so sídlom v Kechneci (okr. Košice) vznikla v roku 2006.

Náš úspech a rast, ktorý sme od svojho vzniku v roku 2001 dosiahli, je založený na troch základných hodnotách: Precision. Passion. Partnership.

Precision (Precíznosť) nielen stmeľuje dobrú reputáciu našich prevodoviek a komponentov hnacích mechanizmov, ale je tiež spoločným menovateľom v rámci našej celosvetovej organizácie a stala sa meradlom spoľahlivosti, ktorú naši zákazníci očakávajú v každej oblasti vzájomnej spolupráce.

Passion (Zanietenie) ženie každého jedného z nás k tomu, aby neustále hľadal lepšie riešenia, posúval hranice toho, čo je možné uskutočniť a v našich zákazníkoch a partneroch vyvolával vášeň pre naše produktové portfólio.

Partnership (Partnerstvo) je symbolom vysokého štandardu našich vzťahov so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami, ako aj spoluprácu medzi jednotlivými podnikmi v rámci našej organizácie. Partnerstvo pre nás znamená neustále zlepšovanie sa a udržiavanie etických a profesionálnych vzťahov v tom, čo si myslíme i v tom, čo robíme.

Vaša náplň práce:
FIREMNÉ PERIODIKÁ - Príprava obsahu, písanie článkov, ich štylistická a jazyková korektúra (práca v SJ a AJ).

INTERNÁ KOMUNIKÁCIA – Práca s nástrojmi internej komunikácie; firemené periodiká, oznamy, intranet, prezentácie, spolupráca s inými oddeleniami pri využívaní komunikačných nástrojov.

FIREMNÉ PODUJATIA - Plánovanie a kreatívna príprava firemných podujatí, kontakt s dodávateľmi pri samotnej realizácii.

PROJEKTY – Podpora a spolupráca na projektoch zameraných na interného zákazníka.
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Váš profil:
Publikačná činnosť výhodou (napr. články, blog)

Počítačové zručnosti (MS Office, PowerPoint – pokročilý, Publisher výhodou)

Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni(schopnosť štylisticky pracovať s textom)

Komunikatívnosť

Kreativita a odvaha prichádzať s vlastnými návrhmi, prezentovať svoje názory

Schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky

Precíznosť a snaha robiť veci kvalitne, zodpovedne
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Iné výhody
Možnosť získať pracovné skúsenosti popri štúdiu na vysokej škole v oblasti internej a externej komunikácie.
Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
Súčasťou ponúkanej pracovnej pozície sú aj ďalšie benefity a individuálny tréningový program, ako aj perspektíva kariérneho rastu.
V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis aj v anglickom jazyku e-mailom na kechnec.kariera@getrag.com.

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov 122/2013 Z. z
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Strojársky priemysel
Kontakt: Mgr. Justyna Dela-Krc, E-mail: kechnec.kariera@magna.com, GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o., Perinska cesta 282, 044 58 Kechnec
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1737221   Dátum zverejnenia: 26.9.2016