Strojní konstruktér

GETBID, s. r. o.

Místo práce
Senec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsícSalary based on experience, 13th-month pay regardless to company results, annual bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava nebo podílení se na přípravě technické dokumentace (výkresy, 3D modely, manuály, směrnice, technické poznámky k postupům, 2D a 3D rozvržení...)

Příprava nových nebo úprava stávajících strojů na základě schválených požadavků zákazníka

Aktivní účast na neustálém zlepšování stávajících strojů na základě zpětné vazby od zákazníka, výroby, servisního oddělení, oddělení kvality nebo dodavatelů

Podpora a řešení problémů ve výrobě, servisu, kvalitě a dodavatelském řetězci

Vedení projektů na interní nebo mezinárodní úrovni

Návštěvy zákazníků a dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

Motivující platové ohodnocení

Finanční odměna za odsloužené roky

13. plat v závislosti na výsledcích společnosti, roční prémie

Příspěvek na DDS

Bonus za doporučení 1 500 €

Stravenky v hodnotě 6,40 €

V případě práce přesčas dodávky nad rámec zákoníku práce

2 dny dovolené nad rámec zákoníku práce

Bezplatná školení na pracovišti

Finanční příspěvek na vzdělávání - kurz anglického jazyka

Možnost účasti na sportovních aktivitách, multisportovní karta

Zaměstnanecká autobusová doprava

2x týdně možnost HO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost vyrábí stroje a zařízení založené na senzorech, které třídí a zpracovávají materiály v recyklačním, potravinářském a těžebním průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství, elektromechanika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Mechanical design - Mírně pokročilý
3D modelling (pref. Solidworks) - Mírně pokročilý
2D CAD (pref. AutoCAD, DraftSight) - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ 2. stupeň – Strojírenské nebo elektromechanické vzdělání

Minimální praxe jako konstruktér 3 roky

Angličtina: B2 – plynulá komunikace – technická angličtina

Zkušenosti s 3D modelováním a PDM/PLM – pref. SolidWorks

Zkušenosti s ERP systémy výhodou

Produktivita, efektivita, kreativita, samostatnost, proaktivní přístup, týmový hráč , ochota cestovat

Řidičský průkaz sk. B

Nemít problém cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Kubincová
Tel.: +420733546448
E-mail: poslat životopis
ID: 4726732  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc