Predajca výnimočných slovenských mäsových špecialít

GET group, s.r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
viď zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj baleného mäsa a mäsových výrobkov
- tepelná príprava špecialít z mäsa
- ambulantný predaj z pojazdnej predajne
- práca s registračnou pokladňou
- skladové hospodárstvo

- výkon práce v sídle spoločnosti resp. v mieste svojho bydliska na celom území SR
- stabilná práca
- istota finančného ohodnotenia
- sociálne výhody
- fixný plat 500 EUR brutto + pohyblivá zložka v závislosti od predaja, t.j. spolu príjem min 1000 EUR max 3000 EUR brutto / mes.

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis so žiadosťou na danú pozíciu emailom alebo poštou. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým uchádzačom; kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

“V zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti GET group, s.r.o. pre účely nájdenia zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po uplynutí tejto doby budú údaje z evidencie vyradené a zlikvidované v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Zároveň si Vás dovoľujeme poučiť o Vašich právach v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, najmä o práve na opravu alebo likvidáciu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania ako aj na likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

- vodičský preukaz sk. B, výhodou BE, C, E
- osvedčenia na prácu v potravinárstve
- ovládanie práce s registračnou pokladňou
- komunikatívny, zameraný na zákazníka
- skúsenosti s priamym predajom

Informácie pre uchádzača:
Predaj bude uskutočňovaný z pojazdnej reklamnej predane, ktorá bude propagovať výrobky na akciách, festivaloch, trhoch a pod. na Slovensku.
Charakteristika pojazdnej predajne:
- je určená na predaj baleného mäsa a mäsových výrobkov spojený s predajom rýchleho občerstvenia
- príprava a ohrev polotovarov
- súčasťou sú chladiace pulty a teplá priehradka
Bude vítané, ak si uchádzač vie počas akcií a festivalov zabezpečiť rodinného príslušníka alebo inú blízku osobu ako výpomoc na dohodu.

Spoločnosť GET group, s. r.o. začala výrobu v r. 2015 a je zameraná na spracovanie mäsa a prípravu polotovarov a výrobkov z neho ako aj iných potravín. Spracováva suroviny zo slovenských fariem a chovov a jej hlavným cieľom je priniesť na náš trh kvalitné potraviny bez konzervantov. Ide o skupinu významných prvovýrobcov a spracovateľov potravinárskych produktov, ktorí uvádzajú svoje výrobky na trh v rámci reťazca FARMFOODS.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2192223  Dátum zverejnenia: 22.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: viď zamestnanecké výhody a benefity