Nástrojár Junior (PLC)

HRM Adam Lechtanski

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
01.04.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie opráv a preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení
• Nastavenie nových výrobných strojov a zariadení
• Evidenciu opráv v systéme pre údržbu

• Okrem fixnej zložky mzdy ponúkame výkonnostný bonus vo výške 10%
• Príspevok na dopravu
• Stravovacie poukážky
• Širokú škálu sociálnych a individuálnych benefitov
• 13 plat
• Extra bonus v súvislosti s nábehom novej výroby a zaškolovacieho procesu
• Pokrytie všetkých výdavkov počas zaškolovacieho procesu v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s PLC programovaním alebo elektronikou (robotikou)
• Technické myslenie a dobrá orientácia v technických výkresoch
• Schopnosť riešiť problémy
• Schopnosť pracovať v tíme, chuť učiť sa a ďalej pracovať a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti
• Ochota a flexibilita vycestovať do zahraničia za účelom zaškolenia na približne na 6 mesiacov

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.

Naším cieľom je v súčasnosti vybudovať nový výrobný závod v priemyselnom parku v Nitre. Súčasťou výrobného závodu budú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2884334  Dátum zverejnenia: 10.1.2017