Zámočník - pracovník do výroby

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Drobného 27, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 950 € podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zhotovovanie, opracovávanie a montáž dielcov podľa výkresovej dokumentácie (rezanie profilov, delenie plechu, vŕtanie, šrubovanie)
- Kompletizovanie s rôznymi výplňami (drevené latky, plech, HPL dosky) pre prístrešky a deliace stienky
- samostatná kontrola kvality a oprava vád
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov

- Jednosmenná prevádzka Po-Pi
- Moderné pracovisko v rozrastajúcom sa podniku s budúcnosťou
- Stabilitu úspešnej európskej firmy
- Perspektívne zamestnanie

Váš životopis, referencie z predošlých zamestnaní posielajte na: info@gerhardtbraun.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- čítanie výrobných dokumentácií
- ukončené vzdelanie: obrábač kovov, zámočník
- viacročná prac v zámočníctve
- zváranie výhodou (MIG, MAG)
- pracovitosť, vysoká flexibilita a zaťažiteľnosť, ako aj kreatívny, samostatný, štruktúrovaný spôsob práce

Sme úspešná firma zaoberajúca sa výrobou systémových deliacich priečok pre pivničné a skladové priestory, prístreškov pre autá, stojísk pre kontajnery. Spoločnosť bola založená pred 29 rokmi a zamestnáva približne 380 pracovníkov vrátane subdodávateľov pre montáže. Každý rok realizujeme naše produkty do niekoľko tisíc stavebných projektov v Nemecku, Rakúsku, vo Švajčiarsku, na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku pôsobíme od r. 2010.

Drobného 27
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3133670   Dátum zverejnenia: 17.7.2017