Obchodník pre Českú Republiku (práca v BA)

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď
1 800 EUR/mesiacMesačná mzda (pevná a pohyblivá zložka) na základe pracovných skúseností + polročné bonusy podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bývate v Bratislave a okolí a zaujíma vás stavebná výstavba rezidenčných bytových projektov? Sme výrobcom a dodávateľom nemeckých systémov pivničných kobiek a prístreškov pre kontajnery a hľadáme aktívneho obchodníka do nášho tímu v Bratislave-Dúbravke pre Českú Republiku, kde pôsobíme už 10 rokov. Služobné cesty (hlavne do Prahy, Plzne, Brna) sú cca 1-2x za mesiac. (nejedná sa o prácu externého obchodného zástupcu, naše firemné zastúpenie je v Bratislave - Dúbravke )

Vašou náplňou práce bude:
• Vyhľadávanie nových rezidenčných výstavieb (bytové domy, obytné komplexy, horské apartmány) s cieľom ponuky našich produktov (aktivizícia z web-databázy stavieb, web recherche)
• Starostlivosť o zákazníkov, vrátane technického poradenstva
• Komunikácia hlavne emailom, telefonicky
• Osobné obchodné jednania v ČR (cca 2x mesačne alebo podľa potreby)
• Spracovávanie dopytov, odosielanie cenových ponúk za súčinnosti technického prípravára
• Vyjednávanie obchodných a platobných podmienok, uzatváranie objednávok a zmlúv
• Zodpovednosť za dosahovanie obchodných cieľov v danej oblasti

Našimi klientmi sú hlavne stavebné firmy a dodávatelia v oblasti pozemných stavieb, developeri, projektanti.

Mobilný telefón, notebook, služobné auto, po zaškolení a samostatnej práce možnosť občasnej práce aj na Home office, perspektívne zamestnanie v dobrom kolektíve, stabilita úspešnej európskej firmy !
Firemné oslavy, letné či zimné - hlavne že oslavujeme spoločne!

V prípade záujmu neváhajte a pošlite nám váš životopis v slovenskom, príp. aj v nemeckom jazyku so zadaním možného termínu nástupu a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Obchodné skúsenosti zo stavebníctva výhodou
• Výborné komunikačné schopnosti
• Technické chápanie
• Nemecký a český jazyk výhodu (nie je podmienkou)
• Vysoká orientácia na zákazníka a služby
• Samostatný spôsob práce orientovaný na výsledky a ciele
• Tímová schopnosť, pracovitosť a flexibilita

Spoločnosť Gerhardt Braun Group s 30 ročnou tradíciou má hlavné sídlo v Nemecku, so zastúpením aj v Rakúsku, vo Švajčiarsku, v Čechách a na Slovensku, zamestnáva približne 420 pracovníkov. Pôsobí vo výstavbe bytových domov, kde dodáva pivničné kobky, prístrešky pre kontajnery, deliace steny na balkóny a terasy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3111676  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac