Pracovník vo výrobe - 1 zmenná prevádzka

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 Eur / podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* manuálne činnosti s drevom a oceľou
* výrobné činnosti: nitovanie, skrutkovanie, vŕtanie, rezanie
* obsluhovanie, nastavovanie strojov (delenie / ohýbanie plechu, rezanie drevených
profilov,..)

1-zmenná prevádzka Po-Pi

Váš životopis, možný termín nástupu a Vašu predstavu o želanom plate v hrubom, posielajte na [email protected].

Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Gerhardt Braun Slovakia k.s. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

* ukončené SOU, prípade SŠ - strojárske, technické zameranie vítané
* manuálna zručnosť
* ste spoľahlivý, samostatný, máte pozitívny vzťah k strojárskej výrobe
* skúsenosti s prácou s drevom a oceľou
* preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka vítaný

Spoločnosť Gerhardt Braun Group s 27 ročnou tradíciou má hlavné sídlo v Nemecku, so zastúpením v 8-tich ďalších mestách v Nemecku, v Rakúsku ( Viedeň, Salzburg, Dornbin), a vo Švajčiarsku (Luzern), zamestnáva približne 420 pracovníkov. Pôsobí v stavebnej oblasti vo výrobe deliacich priečok pre skladové priestory / pivničné kobky, prístreškov pre autá, kontajnerových stojísk, a deliacich priečok na balkóny a terasy.
ID: 2941435  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 Eur / podľa kvalifikácie