Можливість для людей з України

Administratívny pracovník

GERDA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 77, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ 3-5% provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívny pracovník má na starosti prácu s počítačom / tvorba faktúr v MRP, komunikácia s kuriérom, prípadne i prezentáciu, predaj zverených produktov veľkoobchodne i maloobchodne/. Náplňou práce je i vypracovávanie cenových ponúk (príprava tovaru, expedícia).
Naša spoločnosť ponúka produkty: COAST sauny, luxusné REMUNDI grily, solárne sprchy Arkema...)
Od nového kolegu očakávame proaktívny prístup k práci.
Nástup aj ihneď!

počítač, telefón, možnosť firemného auta, flexibilný pracovný čas

Pre zaradenie do výberového konania prosím zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku mailom na adresu: [email protected].
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Nástup ihneď alebo podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod-služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme uchádzača s obchodným duchom, loajalitou a chuťou pracovať. Prax v odbore obchodu/administratívy výhodou.

Obchodná spoločnosť GERDA Slovakia s.r.o, ktorá exkluzívne zastupuje, distribuuje a predáva produkty svetových značiek ako: ARKEMA, BROIL KING, Scolaro, Remundi, hľadá na spomínanú pozíciu vo veľkoplošnom showroome na Mlynských Nivách 77 kolegu.
Spoločnosť patrí medzi lídrov v predaji sáun, víriviek, solárnych spŕch, grilov na slovenskom trhu.
Ponúkame perspektívnu prácu. Medzi našich klientov patria ALZA, HEJ, KASA, DATART,NAY, ANDRESHOP atd.
Nástup dohodou – možnosť aj ihneď.
Tešíme sa na nových kolegov!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2412852  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac