Hypotekárny špecialista

GEPARD FINANCE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné zameranie:
- sprostredkovanie úverov hypotekárneho typu pre KLIENTOV ZAMESTNÁVATEĽA

Hlavné pracovné zodpovednosti, povinnosti a úlohy:
- spracovávanie hypotekárnych obchodov, konzultácie s klientmi
- vytváranie hypotekárnych ponúk
- zabezpečenie optimálnej komunikácie so zmluvnými partnermi
- rozvoj spolupráce so zmluvnými partnermi
- starostlivosť o klienta a kompletný servis hypotekárneho poradenstva
- transparentnosť voči klientovi
- využívanie metodickej podpory, neustále vzdelávanie sa

PRAVIDELNÝ PRÍSUN KLIENTOV OD ZAMESTNÁVATEĽA - BEZ POTREBY ZAMESTNANCA KLIENTOV ZABEZPEČOVAŤ

FIXNÝ PRÍJEM PLUS VARIABILNÁ ZLOŽKA

Zázemie úspešnej spoločnosti, k dispozícii kancelária, obchodné miesto
Manažérska podpora a bezplatné vzdelávanie
Flexibilná pracovná doba
Nadštandardné mesačné ohodnotenie + renta vyplácaná nasledujúci rok
Možnosť sprostredkovania ponúk všetkých hypotekárnych bánk pôsobiacich na Slovensku
Možnosť participovať na spolupráci s najúspešnejšími realitnými a developerskými spoločnosťami na Slovensku
Zastrešenie povinností voči NBS
Plochá štruktúra siete - nie sme MLM
Možnosť využívať vyspelé IT procesy
Možnosť využívať administratívnu podporu a zmluvný servis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

skúsenosti s procesom hypotekárnych úverov – vyžadujeme reálnu prax s minnimálne 50 hypotékami ako pracovník v banke , alebo ako sprostredkovateľ

komunikatívnosť

zodpovednosť

Gepard Finance je spoločnosť špecializujúca sa na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností. Patrí k špičke finančných sprostredkovateľov v kvalite poskytovaných hypotekárnych služieb, odovzdávaní ucelených klientských zložiek do bánk a korektnosti pri vybavovaní financovania bývania.

GEPARD FINANCE Vám ponúka:
• najvýhodnejšiu hypotéku a súčasne najlepšie podmienky na trhu,
• individuálny komfort,
• ľudský prístup,
• zrozumiteľnú komunikáciu,
• prehľadnosť ponúk,
• transparentnosť celého hypotekárneho procesu,
• dostupnosť - obchodné miesta GEPARD FINANCE nájdete po celom Slovensku.

Celým hypotekárnym procesom Vás sprevádzajú skúsení, absolútne nestranní finanční sprostredkovatelia GEPARD, ktorí Vám garantujú aktuálne najlepšie podmienky u všetkých partnerských bánk. Tento nadštandardný servis je zabezpečený bez skrytých poplatkov s úsporou Vášho času, energie, starostí a peňazí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2079820  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200