Back Office Manager

GeoMarketing s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
09.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, správa a manažovanie realizovaných kampaní pre klientov
Komunikácia s existujúcimi partnermi a rozširovanie siete partnerov
Komunikácia s dodávateľmi
Spoluvytváranie marketingových komunikačných stratégií
Koordinácia a manažovanie on-line projektov,
Starostlivosť o zverených existujúcich zákazníkov
Realizácia, vyhodnocovanie a prezentácia projektov
Správa firemných databáz

Motivujúce platové ohodnotenie
Podielanie sa na novom perspektívnom projekte v oblasti marketingu
Priateľská a otvorená firemná kultúra

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis + fotografiu v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície "Sales manager".

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti GeoMarketing, s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii account manažér/ marketingový manažér
Analytické myslenie, samostatné uvažovanie a rozhodovanie
Dobré komunikačné zručnosti, vzťahový manažment
Predpoklady pre prácu v digitálnom marketingu - záujem o oblasť on-line marketingu
Chuť učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť
Zodpovedný prístup k práci

BALÍK PLUS s.r.o., je marketingová agentúra s cieľom priniesť svojim klientom v rámci Slovenskej a Českej republiky efektívne riešenia a nové koncepcie v oblasti reklamy a marketingu so zameraním sa hlavne na oblasť kupónového marketingu. Spravuje sieť na vkladanie reklamných príloh do balíkov s viac ako 700 internetovými obchodmi a kupónový portál Vašekupony.sk a Vašekupony.cz .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1973155  Dátum zverejnenia: 8.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou