Vodič MKD

GEODIS TRANS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€ 460 plus cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie vozidla riadnym, efektívnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, počasie, charakter nákladu a dopravné podmienky pri dodržiavaní predpisov o pracovnom čase vodiča.
- Dodržiavanie pracovného rozvrhu a najoptimálnejšie stanovenej trasy podľa príkazu objednávateľa za účelom najhospodárnejšej jazdy.
- Kontrola prevádzkyschopnosti vozidla, údržba a bežné opravy vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení.
- Predchádzanie poruchám vozidla a ohrozeniu bezpečnosti účastníkov cestnej premávky dennou kontrolou stavu motorového oleja, stavu chladiacej kvapaliny motora, stavu kvapaliny ovládania spojky, funkčnosti osvetlenia vozidla, hustenia pneumatík, dotiahnutia matíc kolies.
- Dodržať a zabezpečiť nakládku tovaru podľa pokynov odosielateľa, dbať na správnom sortimente a počte tovaru podľa dodacieho listu.
- Zabezpečiť rovnomerné rozloženie tovaru po celej ložnej ploche a súčasne zabezpečiť tovar proti pohybu a poškodeniu.
- Dodržiavať maximálne povolené hmotnosti tovaru na daných vozidlách a zaťaženia jednotlivých náprav vozidla.
- Prispôsobiť jazdu vozidla druhu tovaru a jeho rozloženiu na ložnej ploche, aby nedošlo k jeho poškodeniu.
- Kontrola vykládky vozidla, predávanie sprievodných dokumentov, prípadne výber tržieb a poplatkov.
- Vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov.
- Hlásenie dopravnej nehody, prípadne inej i drobnej kolízie v cestnej premávke, aj na nakládke a vykládke, každého poškodenia tovaru a obalov pri preprave, aj pri manipulácii na nakládke a vykládke ihneď po ich vzniku.
- Riadne hospodáriť s finančnými prostriedkami, evidovať jej používanie a po ukončení jazdy odovzdať a vykonať vyúčtovanie zamestnávateľovi ihneď po ukončení pracovnej cesty.
- Po preprave okamžite odovzdať patričné doklady (ústrižky T1, potvrdenie CMR, stasky, dodacie listy) a spraviť vyúčtovanie nákladov na pracovnú cestu.
- Dodržovať pracovný čas podľa platnej legislatívy.
- Vykonávať bežnú údržbu zvereného vozidla, dbať o jeho čistotu a celkovú reprezentáciu firmy pri uskutočňovaní prepráv.

Informácie o výberovom konaní

turnus 4+2 alebo 6+2

práca v krajinách EU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

TRANSPORT OPERATOR - ORGANIZER
With more than 60 locations in 14 coutries, Geodis Trans Slovakia s.r.o. offers a totally integrated network at the European level.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1464174  Dátum zverejnenia: 10.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 460 plus cestovné náhrady