Hlavný ekonóm / ekonómka

GEODIS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Senec, Logistický park Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie komplexnú účtovnú agendu podľa predpisov a zákonov platných v SR.
- Denne spracováva rôzne účtovné jednotky.
- Vedie analytické účty po jednotlivých zákazníkoch.
- Finalizuje podklady potrebné na účtovnú závierku.
- Finalizuje doklady pre vedenie spoločnosti.
- Spolupracuje s audítorskou spoločnosťou.
- Spracováva mesačné a ročné uzávierky a daňové priznania.
- Spracováva mesačné výkazy a hlásenia vyplývajúce z účtovníctva na základe mesačných účtovných uzávierok a reportingy požadované materskou spoločnosťou.
- Spracováva štatistické výkazy, chronologicky usporadúva doklady, zodpovedná za ich zakladanie a vypisovanie.
- Vypracováva týždenné tabuľky s optimálnym využívaním nového účtovného programu - zoznam faktúr neuhradených zákazníkmi, zoznam faktúr dodávateľských na úhradu, prehľad stavu financií na účtoch spoločnosti a v pokladni.
- Starostlivosť o majetkové účty spoločnosti.
- Spolupráca na procesoch vnútropodnikového účtovania.
- Aktívna účasť na skvalitňovaní existujúcich účtovných procesov.
- Spolupráca pri príprave rozpočtov a analýz.
- Spracováva mesačné uzávierky pre vedenie spoločnosti
- Koordinuje tím účtovníkov.
- Spolupracuje s finančným riaditeľom a mzdovým manažérom

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov a to najneskôr do 14 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- min. 3-ročnú prax v oblasti komplexného účtovníctva
- aktívnu znalosť anglického jazyka
- znalosť francúzskeho jazyka výhodou
- užívateľsku znalosť aplikácii MS Office (pokročilá znalosť Excelu výhodou)
- znalosť programu Sun výhodou, ale nie podmienkou
- pracovnú skúsenosť v medzinárodnej spoločnosti
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť

Francúzska spoločnosť GEODIS Slovensko s.r.o. je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 890009  Dátum zverejnenia: 27.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou