Účtovník / Účtovníčka

GEODIS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Logistics Park, Senec, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedie podvojné účtovníctvo podľa predpisov a zákonov platných v SR.
- Zúčastňuje sa vytvárania účtovných postupov a uľahčuje kontrolu hospodárenia spoločnosti, pričom rešpektuje termíny uzávierok stanovené spoločnosťou.
- Vedie analytické účty po jednotlivých zákazníkoch.
- Vypracováva výsledovky podľa jednotlivých činností alebo zákazníkoch.
- Pripravuje podklady potrebné na účtovnú závierku.
- Pripravuje doklady pre vedenie spoločnosti.
- Spolupracuje s audítorskou spoločnosťou.
- Spracováva mesačné výkazy a hlásenia vyplývajúce z účtovníctva na základe mesačných účtovných uzávierok a reportingy požadované materskou spoločnosťou.
- Spracováva štatistické výkazy, chronologicky usporadúva doklady, zodpovedná za ich zakladanie a vypisovanie.
- Vypracováva týždenné tabuľky s optimálnym využívaním nového účtovného programu - zoznam faktúr neuhradených zákazníkmi, zoznam faktúr dodávateľských na úhradu, prehľad stavu financií na účtoch spoločnosti a v pokladni.
- Navrhuje zlepšenie a zjednodušenie účtovných postupov.
- Navrhuje optimalizovanie daňových a nedaňových nákladov.
- Spolupracuje s hlavnou ekonómkou a finančnou riaditeľkou.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Francúzska spoločnosť GEODIS Slovensko s.r.o. je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 841121  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou