Manažér montáže

GEODIS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava, areál PSA, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi zmenových vedúcich montáže a zabezpečuje splnenie výrobného plánu na dennej báze .
Vytvára podmienky pre splnenie plánu( zabezpečuje dostupnosť zdrojov - personál, materiál. energie, funkčné stroje a zariadenia), kontroluje záznamovú dokumentáciu, ESVD a výkonnostné ukazovatele (hodinová stabilita, nekvalita).
V prípade neplnenia plánu (nezabezpečenia zdrojov ) informuje MC manažéra a realizuje NO
Kontroluje využívanie počtu pracovníkov podľa technologických postupov, noriem. V prípade nezabezpečenia personálu vedúcim zmeny realizuje opatrenia napr. koordináciu pracovníkov iných zmien. Je oprávnený komunikovať a zaisťovať spoluprácu s externými personálnymi agentúrami pri náhrade neprítomných kmeňových zamestnancov v spolupráci s HR. (Kontroluje riadne vedenie evidencie odpracovaných hodín externých zamestnancov).Zodpovedá za aktualizáciu matíc preškolenia výrobných pracovníkov.
Je zodpovedný za aktuálnosť a úplnosť dokumentácie na pracovisku (umiestnenie posledného vydania predpísanej dokumentácie (TPV, kvalita) na pracovisku), súčasne overuje používanie predpísanej dokumentácie v praxi a následne zabezpečuje praktické školenie vedúcich zmien a dohliada na následne zaškolenie personálu výroby.
Kontroluje dodržiavanie postupov a činnosti podľa predpísanej dokumentácie na pracovisku .
Kontroluje dodržiavanie poriadku na zmene. Vykonáva pravidelnú kontrolu pracovísk, požaduje NO na odstránenie zistených nedostatkov.Kontroluje dodržiavanie systému Samostatnej preventívnej údržby (TPM 1,2,3)
Predkladá písomné správy a prezentácie manažérovi MC centra.
Zodpovedá za dodržiavanie FIFO a Layoutu montáže.
Neustále požaduje dodržiavanie disciplíny a ide príkladom svojmu tímu , tak že každý člen tímu jasne rozumie požiadavkám na svoju pracovnú pozíciu.
Komunikuje KPI zo strategického plánu tak, aby boli jasné každému členovi výrobného tímu.
Rozvíja, zavádza a riadi KPI pre každú oblasť za ktorú je zodpovedný a zabezpečuje že tieto sú správne definované a implementované tak ,že slúžia k dosiahnutiu stanových cieľov.
Rieši príčiny vzniknutých abnormalít súvisiacich s nefunkčnosťou strojov, zariadení v spolupráci so zazmluvneným partnerom , realizuje opatrenia a riadi dodávateľov tak , aby postupovali podľa vnútorných predpisov MC.
Zúčastňuje sa pravidelných stretnutí o údržbe so zmluvným partnerom údržby.
Informuje MC manažéra v prípade neuvoľnenej výroby, ktorá by ohrozovala plnenie plánu a dodávku zákazníkovi a tiež akýchkoľvek iných prekážkach, brániacich splneniu JIS dodávok do PSA. V prípade ohrozenia postupuje v zmysle Núdzového plánu.
Poskytuje analýzu príčin a navrhuje riešenia a NO.
Plánuje personálne zdroje v prípade spolupráce s externou firmou, kde je súčinnosť vyžadovaná (napr. skúšanie nových strojov, nábeh po opravách, optimalizácie atď.)
Predkladá report o výkone montážnej linky a počte zadržaných alebo vrátených dielov, spolu s analýzou chýb.
Zodpovedá za plnenie a realizáciu akčného plánu.
Zúčastňuje sa procesných a systémových auditov, prijíma a realizuje opatrenia k odstráneniu zistených odchýlok.
Plánuje personálne zdroje v prípade prípravy projektov, optimalizácií, inovácií, skúšok atď tam, kde je to vyžadované zadávateľom.
Zodpovedá za predávanie informácii nadriadenému a podriadeným pracovníkom, komunikuje naprieč útvarom.
Vedie pravidelné porady podľa definovanej štruktúry s priamymi podriadenými pracovníkmi, zaisťuje prenos informácií. Zúčastňuje sa porád vedenia MC centra.
Zodpovedá za vedenie personálnej dokumentácie podriadených pracovníkov.
Zodpovedá za platnosť lekárskych prehliadok svojich podriadených.
Vedie a denne uzatvára dochádzku svojich priamych podriadených.
Zaisťuje a predkladá podklady k vyhodnoteniu mesačných prémiových ukazovateľov managerovi MC . Zaisťuje priebežné sledovanie a vizualizáciu definovaných ukazovateľov (pre priznanie mesačných prémií)
Schvaľuje výšku mesačných prémií u priamych a nepriamych podriadených pokiaľ je súčasťou prémiových ukazovateľov hodnotenia nadriadeným. Navrhuje mimoriadne odmeny a predkladá ich na schválenie Managerovi MC.
Zúčastňuje sa výberových konaní svojich podriadených, zodpovedá za výber kvalifikovaných pracovníkov, spolupracuje s personálnym oddelením.
Navrhuje zmenu mzdy a predkladá nadriadenému ku schváleniu.
Vykonáva hodnotenie priamych podriadených, stanovuje rozvojové ciele a plány vzdelávania podriadených a zodpovedá za ich plnenie. Dohliada na spôsob vykonávania hodnotenia senior operátorov pulíru a montáže.
Zodpovedá za neustále odborné zvyšovanie kvalifikácie, podieľa sa na odbornom preskúšaní podriadených.
Zodpovedá za tvorbu a kontrolu plnenia plánu zaškolenia podriadených pracovníkov ( pri nástupe nového pracovníka alebo pri prechode na novú pozíciu).
Dodržuje pravidlá v oblasti bezpečnosti práce, hlásenia úrazov, požiarnej ochrany a rizík na pracovisku. Pravidelne kontroluje a zaisťuje dodržiavanie týchto pravidiel.
Zodpovedá za zaistenie protokolov o škodových udalostiach vzniknutých v priebehu jednotlivých zmien a predkladá ich Manažérovi MC.
Zodpovedá za pravidelné školenie podriadených v oblasti znalosti integrovaného systému riadenia, najmä cieľov kvality, systémovej dokumentácie, pracovných predpisov, postupov a noriem.
Zodpovedá za pravidelné školenie podriadených v oblasti enviromentálneho managementu, najmä triedenia odpadov, nakladanie s nebezpečnými chemickými látkami a prostriedkami na pracovisku.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené vyššie a to najneskôr do 14 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s obdobnou pozíciou v oblasti automotive podmienkoi, dobré organizačné schopnosti, samostatnosť, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie.

Francúzska spoločnosť GEODIS Slovensko s.r.o. je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3066461  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou