Supervízor

GEODIS calberson Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi a koordinuje pracovnú skupinu na ceste k dosiahnutiu cieľov.
- Zavádza a pokračuje v zdokonaľovaní procesu zlepšovaním vlastnej činnosti, kvality práce a produktivity.
- Dohliada na dodržiavanie a zavádzanie politiky HR.
- Zabezpečuje, aby všetky právne aspekty činnosti týkajúce sa pracovníkov, zdravia a bezpečnosti pri práci boli dodržiavané.
- Zodpovedá za celú zmenu pri zabezpečovaní zásobovania, vyzdvihovania, prípravy a dodávky výrobkov.
- Zvláda všetky havarijné prípady.
- Stará sa o komunikáciu s kolegami a zákazníckymi oddeleniami.
- Stará sa o čistenie a upratovanie svojho pracoviska ako i vonkajšieho prostredia skladu.
- Zavádza pracovné procesy a prijíma rozhodnutia s tým spojené.
- Zúčastňuje sa na vypracovávaní inštrukcií a procedúr v sklade a školení pracovníkov svojej zmeny.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

logistika
2

- osvedčenie VZV výhodou
- nutná prax v oblasti automotive

Francúzska spoločnosť GEODIS je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GEODIS calberson Slovensko s.r.o
Mlynské Nivy 54
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1127524   Dátum zverejnenia: 25.11.2016