Junior manager - asistent/ka obchodného a finančného oddelenia

GENERIX CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8/A, Bratislava
Termín nástupu
30.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho tímu hľadáme ambiciózneho, kreatívneho a komunikatívneho človeka s obchodným duchom a príp. skúsenosťami. Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- zabezpečovanie podkladových dokumentácií, prezentácií a analýz,
- telefonický a písomný kontakt týkajúci sa jednotlivých projektov,
- práca s tabuľkami, databázami existujúcich klientov,
- spolupráca a komunikácia s právnym oddelením,
- organizácia termínov stretnutí, administratívna podpora finančného manažéra,
- bežná administratíva ( pošta, písomná korešpondencia,evidencia obchodných zmlúv, práca s PC, vyhľadávanie na internete...),
- zaujímavá a kreatívna práca vo finančnej spoločnosti zaoberajúcej sa hlavne nákupom a správou rizikových aktív.
Práca je vhodné pre absolventa/tku VŠ, ktorý/á chce v budúcnosti pracovať v oblasti obchodu a financií. Práca nie je myslená ako krátkodobá , hľadáme niekoho, kto sa v uvedenej oblasti hľadá a chce pracovať v danej oblasti.

-neustála možnosť odborného rastu a sebarealizácie,
- v budúcnosti možnosť finančnej zainteresovanosti na prebiehajúcich projektoch,
- príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív, firemné akcie.

Vaše životopisy zasielajte v SLOVENSKOM jazyku na náš e-mail s uvedením pracovnej pozície.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré organizačné schopnosti,
- dôslednosť pri plnení úloh,
- aktívny a samostatný prístup k práci,
- diskrétnosť, príjemné vystupovanie,
- dobré komunikačné schopnosti, flexibilita,
- aktívny vodič.

Súkromné finančná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1997, patriaca do skupiny GENERIX GROUP LTD pôsobiacej v Londýne. Ako maklér a neskôr ako poistný agent pôsobila dlhodobo na poistnom trhu, v súčasnosti jej hlavným predmetom činnosti je predovšetkým poradenská činnosť v oblasti financií, obchodná činnosť a manažment firiem.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2972314  Dátum zverejnenia: 29.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou