Kariéra  /  Operátor telemarketingu

Operátor telemarketingu

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu Telemarketingovému tímu v Generteli a naštartuj svoju kariéru na kontaktnom centre! Buď prvý, kto poskytuje možnosť uzatvoriť poistenie telefonicky naším potencionálnym klientom. Zvýšený plat, príjemné pracovné prostredie a motivujúci odmeňovací systém.

Tvojou úlohou bude:
- aktívny predaj produktov spoločnosti (na základe hot leads - teda kontaktov na ľudí, ktorí prejavili záujem uzavrieť poistenie automobilu - PZP, havarijné poistenie, krádež vozidla, cestovné poistenie, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti),
- plnenie stanovených predajných cieľov.

Pozícia je obsadzovaná pre Genertel, odštepný závod. Genertel ako online poisťovňa ponúka povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, poistenie krádeže vozidla, cestovné poistenie, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti.

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu,
- možnosť vzdelávať sa a odborne a kariérne rásť,
- dni pracovného voľna naviac (min. 5 dní za rok),
- finančný príspevok na dopravu,
- bezplatný vstup do športových centier,
- rehabilitačné a regeneračné služby,
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností,
- zvýhodnené produkty Generali a VÚB banky,

Požiadavky na zamestnanca

- časová flexibilita,
- energická osobnosť,
- chuť a čas pracovať,
- skúsenosti s predajom po telefóne výhodou, ale nie podmienkou,
- záujem o poistenie automobilov,
- schopnosť efektívne a empaticky komunikovať po telefóne.

Mzdové podmienky (brutto)

Dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3151520  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou