Kariéra  /  Key Account Manager B2B

Key Account Manager B2B

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislavský kraj, Bratislava

Termín nástupu

01.09.2017

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o obchod a radi budujete vzťahy s inými spoločnosťami? Chcete spolupracovať s TOP spoločnosťami na trhu v rôznych segmentoch? Táto pozícia Vám poskytne ideálnu príležitosť uplatniť sa v nasledovných činnostiach:
- Cestovanie v rámci celej SR
- Aktívne vyhľadávanie obchodných partnerov
- Príprava prezentácii pre partnerov, tvorba cenových ponúk
- Realizácia obchodných stretnutí s partnermi a ich správa
- Aktívne sledovať dianie na poistnom trhu a prispôsobovať produktové portfólio pre potreby špecifických partnerov v spolupráci s produktovým manažmentom
- Spolupráca s produktovým manažmentom, prevádzkou, marketingom a právnym oddelením poisťovne
- Zastrešovanie nových partnerstiev, komplexná agenda od ponuky, cez podpis zmluvy až po správu jednotlivých partnerov
- Zameranie sa na predajcov športových potrieb, elektroniky, mobilov, foto a iné spoločnosti s potenciálom spolupráce

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu,
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť,
- pružný pracovný čas,
- dni pracovného voľna navyše,
- bezplatné vstupy do športových centier,
- rehabilitačné a regeneračné služby,
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností,
- zvýhodnené produkty VÚB banky a Generali
- notebook, mobil

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Min. ročná prax na account alebo sales pozícii
- Skúsenosti s predajom produktov a služieb v oblasti športu výhodou
- Silná proobchodná orientácia, drive a „ťah na bránu“
- Vodičský preukaz nevyhnutnosťou
- Samostatnosť

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3045485  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou