Kariéra  /  Asistentka CEO

Asistentka CEO

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si chodiaci plánovací kalendár a výborný organizátor?
Daily communication in English is no problem for you?

Dennodenná podpora nadriadeného vrátane:
- zabezpečovania služobných ciest nadriadeného (cestovné príkazy,
vyúčtovania služobnej cesty, letenky, transfer, ubytovanie,
podklady na stretnutie atď.)
- zodpovednosť za termínový kalendár nadriadeného a detailné
plánovanie pracovných stretnutí, porád, výjazdových porád,
workhopov, eventov, roadshow, zahraničných stretnutí
- príprava podkladov na stretnutia, prezentácií a reportov v anglickom
jazyku
- organizačné zabezpečenie stretnutí a porád (občerstvenie, rezervácia
ubytovania, rezervácia parkovania, organizácia transferov,
organizácia programu atď.)
- organizácia telekonferencií a videokonferencií
- účasť na poradách, príprava programu/podkladov na porady
a ich distribúcia, vyhotovenie zápisov z porád (porada vedenia
a predstavenstvo), kontrola úloh vyplývajúcich z porád, ich evidencia
a kontrola dodržiavania termínov

Administratívne činnosti:
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia, mesačné
uzavretie dochádzky pridelených zamestnancov, vyúčtovanie
pokladne, vyúčtovanie platobnej karty nadriadeného, objednávanie
a distribúcia stravných lístkov, pošta, objednávanie
kuriéra, rezervácia parkovania, tlač dokumentov, zväzovanie
dokumentov, ostatné úlohy podľa požiadavky nadriadeného
- zadávanie objednávok a faktúr do systému (sledovanie termínov
– splatnosť faktúr)
- riešenie prichádzajúcich e-mailov, telefonická a e-mailová komunikácia,
delegovanie úloh
- komunikácia s manažérmi, externými partnermi a príležitostne
aj s klientmi; komunikácia s asistentkami v rámci skupiny
(Generali CEE Holding, sesterská spoločnosť v rámci Generali
Group)
- koordinácia a spolupráca s asistentkami úsekov, organizácia
pravidelných operatívnych stretnutí

Správa recepcie:
- zodpovednosť za správne fungovanie recepcie na 14. poschodí
(asistent recepcie + 2 brigádnici), zadávanie úloh šoférovi
predstavenstva (organizácia prepravy)
- polročné vyhodnocovanie cieľov pridelených zamestnancov/
nastavovanie nových cieľov a ich zadávanie do systému

- Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť ( Generali Akadémia)
- Pružný pracovný čas
- Dni pracovného voľna naviac
- Firemné aktivity pre zamestnancov
- Rehabilitačné a regeneračné služby
- Zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- Zvýhodnené produkty VÚB banky a Generali
- Rizikové životné poistenie zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Profesionálna komunikácia a reprezentatívne vystupovanie
- Vysoká miera angažovanosti
- Efektívny time-management
- Diskrétnosť
- Pozitívny prístup k práci
- Orientácia na detail
- Flexibilita
- Angličtina slovom a písmom; znalosť nemčiny alebo taliančiny vítaná

Mzdové podmienky (brutto)

Dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 2695481  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou